26 лют. 2024

День кримського спротиву російській окупації

"Крим - це Україна!" до Дня кримського спротиву російській окупації. Під таким гаслом у гімназії №120 пройшли тематичні заходи і виставка малюнків.
21 лют. 2024

Міжнародний день рідної мови

21 лютого в Україні і світі святкують Міжнародний день рідної мови. Рідна мова – це важливий носій цінностей, знань, які передаються від покоління до покоління. Саме тому так важливо пам’ятати своє коріння та вітати рідних та близьких людей з цим чудовим святом. У закладі КЗ "Харківська гімназія №120" традиційно було проведено виховні заходи. Здобувачі освіти мали змогу дізнатися про важливість і силу рідної мови у такий нелегкий для українського народу час. Учні заспівали гімн рідній мові, відкрили для себе нові цікаві факти і взяли участь у вікторині. Шануйте і любіть рідну мову, піклуйтеся про неї, захищайте, розкривайте для себе її велич й могутню силу. Збережіть її в усій чудовій красі для себе й наступних поколінь!
20 лют. 2024

День Героїв Небесної Сотні

20 лютого Україна відзначає День Героїв Небесної Сотні - пам’ятний день на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, які загинули у боротьбі за ідеали демократії, наше європейське майбутнє. З метою гідного вшанування подвигу учасників Революції Гідності, патріотичного виховання молоді, глибокого усвідомлення причин та наслідків трагічних сторінок історії в гімназії були організовані години спілкування.
16 лют. 2024

День єднання

16 лютого в Україні відзначається молоде державне свято – День єднання. Саме цього дня в нашій гімназії були особливі години спілкування. Вчителі разом з дітьми обговорювали важливі цінності згуртованості та взаєморозуміння. Це був час для висловлення думок та взаємопідтримки. Учні 4-А класу залишили свій слід у формі чудових долоньок єднання! Кожна дитина внесла особистий вклад у створені атмосфери тепла та співпраці. Ці долоньки - символ нашої солідарності та взаємопідтримки, бажання миру в Україні і світлого майбутнього
7 лют. 2024

Ментальне здоров'я

В рамках реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я ’’Ти як?’’, ініційованої першою леді України Оленою Зеленською, у ХГ №120 відбувся тренінг для учнів 4 класу, який провела психолог Великанова Н. А. Під час заходу були розглянуті питання відновлення власних ресурсів та боротьби зі стресами.
31 січ. 2024

Заняття в рамках проєкту "Мобільний клас безпеки"

Сьогодні в гімназії №120 для учнів 3-4-х  класів працював Мобільний клас безпеки від UNICEF Ukraine. Це спільний проєкт Державної служби з надзвичайних ситуацій та Національної поліції України, створений за ініціативи МВС та підтримки Дитячого фонду ООН UNICEF Ukraine, який має на меті донести до дітей у доступній формі правила безпечної поведінки у побуті і довкіллі, зокрема у воєнний час. Фахівці ДСНС спільно зі співробітниками ювенальної поліції провели інтерактивний урок для дітей, в ході якого розповіли про правила безпеки вдома і під час дозвілля, зокрема аспекти протимінної безпеки. Задля кращого засвоєння інформації працівники МВС використовували в роботі наповнення Мобільного класу. Учням було надзвичайно цікаво! На згадку про захід отримали спеціальну друковану продукцію розроблену ДСНС спільно з дитячим фондом ООН «ЮНІСЕФ». Ми щиро дякуємо за проведене заняття з дітьми! Такі зустрічі найбільше запам'ятовуються! Знання правил безпеки- важливе та першочергове! Пам'ятайте про це й завжди дотримуйтесь їх!
29 січ. 2024

День пам'яті Героїв Крут

Своє право бути вільною, незалежною державою українці відстоювали впродовж багатьох століть. 106 років тому, 29 січня 1918 року, у нерівний бій з чотиритисячним підрозділом російської Червоної гвардії вступив нечисленний загін із юних оборонців української державності. Ці події назавжди вкарбувалися в пам'ять поколінь українців як Бій під Крутами. Вшановуючи пам'ять захисників Української Народної Республіки, що власною кров'ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху, щороку 29 січня ми відзначаємо День пам'яті Героїв Крут. З цієї нагоди в нашій гімназії були проведені класні години.
28 січ. 2024

Підготовка та облаштування укриття

Комунальний заклад "Харківська гімназія №120 Харківської міської ради" активно готується розпочати освітній процес з 1 вересня 2024 року в змішаному форматі. В нашій школі ретельно облаштовують укриття та проводять ремонтні роботи, щоб вже з вересня цього року діти змогли приступити до занять офлайн, бо 7 липня 2023 року Рада оборони ухвалила рішення про дозвіл на відновлення традиційного офлайн навчання у закладах освіти Харківщини. В укритті закладу освіти діти зможуть отримувати якісну освіту під час сигналів повітряних тривог, бо перебуватимуть в безпеці. Ми робимо все для безпеки та продуктивного життя наших дітей!
27 січ. 2024

Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року. З цієї нагоди вчителями нашої гімназії були проведені класні години. Неможливо забути...
22 січ. 2024

День Соборності України

Щороку, 22 січня, українці відзначають День Соборності, присвячений об'єднанню України, яке відбулося у 1919 році. З цієї нагоди класні керівники провели класні години, присвячені цій події.