Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

19 лют. 2018
Учні школи 16.02 відсвяткувли Масляну
9 лют. 2018
Учні 6-ого та 8-ого класу відвідали Харківський театр для дітей та юнацтва виставу "Ніч перед Різдвом"
6 лют. 2018
06.02 у школі пройшли виховні години під гаслом ""Створюй, спілкуйся та поважай: кращий інтернет починається з тобою"
31 січ. 2018
Кікоть Ксенія, голова шкільного учнівського самоврядування, представила на міському конкурсі учнівських громадських ініціатив «Марафон унікальних справ» Харківської міської організації учнівського самоврядування загальношкільний проект "Діалог поколінь"
27 січ. 2018
27.01 у ХЗОШ №120 пройшов відкритий виховний захід до дня народження Володимира Висоцького, який провела Поклонська Н.А., шкільний бібліотекар, разом з учнями 9-10-х класів
22 січ. 2018
22 січня Україна відзначає День Соборності.