Прозорість та інформаційна відкритість закладу

Cертифікати про акредитацію освітніх програм, сертифікат про інституційну акредитацію закладу вищої освіти "не застосовується"
Кадровий склад закладу освіти
Станом на 01.09.2023 штатними працівниками школа забезпечена на 100% і складає 16 штатних  педагогічних працівників.
Якісний склад педагогічних працівників:
- вища кваліфікаційна категорія – 8;
- І кваліфікаційна категорія – 2;
- ІІ кваліфікаційна категорія – 3;
- спеціаліст – 1;
- бакалавр – 2;
- педагогічне звання «Учитель-методист»-3;
- педагогічне звання «старший учитель» -1

Мова (мови) освітнього процесу

Мова навчання в закладі освіти відповідає ст.7 Закону України «Про освіту» та ст.5 Закону України «Про повну загальну середню освіту».

Мова навчання в закладі освіти -  українська

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)
Вакансії станом на 01.09.2023- немає
Наявність гуртожитків та вільних місць у них, розмір плати за проживання не "застосовується"
Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами (заклад оснащено кнопкою виклику)
У закладі не навчаються учні з особливими освітніми потребами.

Розмір плати за навчання, підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації здобувачів освіти (не застосовується)

Перелік додаткових освітніх послуг та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (не застосовується)