запам'ятати

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
12 груд. 2017
24 та 31 березня 2018 року для всіх бажаючих ознайомитися з процедурою ЗНО, проводиться пробне зовнішнє незалежне оцінювання (пробне ЗНО).
5 груд. 2017
05.12 у рамках Всеукраїнського тижня права пройшла конференція серед учнів 5-7-х класів, яка була присвячена правопорушенням та їх покаранням .
30 лист. 2017
28.11 представники шкільного самоврядування "Сяйво" провели загальношкільний конкурс соціальних роликів.
30 лист. 2017
28.11 учні 6,8,-ого класів відвідали Навчальний центр "ЛандауЦентр" Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, який було створено в січні 2014 року
24 лист. 2017
Учні 7-8-х класів провели відкриту виховну годину, присвячену до Дня пам'яті жертв Голодомору "Пам'ять серця"
21 лист. 2017
21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Свято встановлено Указом Президента України Петра Порошенка від 13 листопада 2014 року.