16 лист. 2023

Міжнародний день толерантності

Відзначаємо Міжнародний день толерантності у ХГ №120! Практичним психологом в доступній, цікавій формі були проведені онлайн-заняття на тему "Подорож країною толерантності" та "Толерантність врятує світ". Вчились, як бути відкритими до всесвітнього різноманіття та інших культур.
1 лист. 2023

Прибирання території

1 листопада вчителі нашої гімназії провели масштабне прибирання опалого листя на території мікрорайону, а також у дитячому парку Основ'янського району
27 жовт. 2023

День української писемності та мови

Харківська гімназія №120 вітає усіх з Днем української писемності та мови! Вчителі та учні нашої гімназії долучилися до однієї з традицій свята - радіодиктанту національної єдності. Ми, як і щороку ,писали радіодиктант, головна мета якого - не перевірити знання, а об'єднати українців в Україні та за її межами. Плекаємо нашу рідну українську мову, бережемо нашу сильну Україну!
26 жовт. 2023

Шануймо мову солов'їну

Українська мова є найціннішим скарбом нашої нації. Вона втішить серце, загоїть душевні рани.... Недарма її називають - солов'їною. Напередодні Дня української писемності та мови, який цьогоріч відзначають в Україні 27 жовтня, у ХГ №120  відбулася година спілкування  ,,Шануймо мову солов'їну". Учні декламували вірші, вчили крилаті вислови, прислів'я та приказки про рідну мову. Розглядали цікаві факти, розгадували кросворд. Цим учні хотіли продемонструвати, що варто дбати про чистоту та красу рідної мови, пам'ятати про вишуканість, гармонійність та милозвучність. Кожен мав змогу почуватися гордо та пишатися українською мовою!
23 жовт. 2023

Екскурсія до районного відділу ДСНС Основ'янського району

20 жовтня учні 5, 6 та 7 класів у межах "Тижня безпеки життєдіяльності" мали нагоду відвідати районний відділ ДСНС Основ'янського району. Під час екскурсії працівники Служби розповіли дітям правила пожежної безпеки, особливу увагу звернули на причини виникнення пожеж та їх запобігання, а також розповіли, як правильно діяти під час пожежі. Також в умовах сьогодення працівники звернули увагу дітей на особливості мінної безпеки. Ця екскурсія дала можливість ознайомити здобувачів освіти з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.
20 жовт. 2023

Осінні канікули

На канікулах відпочивай! Про правила безпеки пам'ятай! Для учнів  ХГ № 120 дистанційно проведено виховну годину з безпеки життєдіяльності на осінніх канікулах. Під час заходу здобувачі освіти міркували, як уникнути небезпеки, пригадали, що потрібно робити, щоб побут був безпечним. Також діти згадали особливості мінної безпеки. Обережна поведінка під час канікул – запорука життя і здоров’я! З 23.10 по 29.10 будуть тривати осінні канікули. Приємних та безпечних канікул!
17 жовт. 2023

День здорового харчування

Здорове харчування - запорука довголіття. Наша їжа - його фундамент. І для того, щоб бути здоровим, треба знати, як правильно та корисно харчуватися, що таке вітаміни, та в чому їх споживати? Саме про це в День здорового харчування говорили у ХГ № 120. Для здобувачів освіти були проведені тематичні уроки «Складання збалансованого щоденного меню», під час яких учні не лише дізналися про калорійність та харчову цінність страв, а й розробили власне збалансоване щоденне меню. Бережімо себе і харчуймося правильно!
10 жовт. 2023

Всесвітній день психічного здоров'я (World Mental Health Day)

У рамках Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти як", ініційованої Оленою Зеленською, в ХГ № 120 з 03.10.23 по 10.10.2023 практичний психолог Великанова Наталя Анатоліївна провела розвивальні заняття і показала дітям прості вправи, що допомагають долати негативні емоції і сприяють зміцненню психологічного здоров'я людини. Учні ХГ №120 активно долучилися до освітнього проєкту та засвоїли способи ментального здоров'я. Тож бережіть себе!
6 жовт. 2023

Всеукраїнський урок єдності

6 жовтня вчителі та учні гімназії долучились до проведення телевізійного уроку "Всеукраїнський урок єдності"
4 жовт. 2023

Всесвітній день захисту тварин

Вчителі гімназії провели "уроки доброти", присвячені домашнім і безпритульним тваринам.