10 серп. 2017

2017/2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК ОГОЛОШЕНО РОКОМ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ В УКРАЇНІ

Рішення про проведення Українсько-німецького року мов було прийнято у 2016 році міністрами закордонних справ обох країн, щоб через 25 років після початку дипломатичних відносин поглибити взаємну довіру та дружбу між Німеччиною та Україною, а також ще більше розвинути співпрацю у сферах освіти та культури. Урочисте відкриття відбудеться в рамках проведення спільного Фестивалю мови та культури у вересні 2017 року в місті Києві. Спільний Рік мов завершиться влітку 2018 року проведенням міжнародного Освітнього конгресу. Протягом всього року мова та література стануть платформами для передачі сучасної культури, освітніх стандартів та європейських цінностей.
26 черв. 2017

Випускний бал!

24.06.2017 пройшов випускний бал "Увага! Оголошується посадка на авіарейс "Щасливе дитинство - Доросле життя".
12 черв. 2017

Екскурсія у аероклуб м.Коротич

ТВ "Знаці" відвідали аероклуб у м.Коротич
8 черв. 2017

Вистава у ХАТОБі

Вихованці ТВ "Сонечко" відвідали виставу у ХАТОБі
8 черв. 2017

Ми за здоровий спосіб життя!

У ТВ "Знавці" пройшов День здоров'я
6 черв. 2017

У світі музики!

Вихованці ТВ "Сонечко" відвідали концерт у Дитячій музикальній школі №5
1 черв. 2017

День захисту дітей

У пришкільних таборах "Сонечко" та "Знавці" пройшло активне святкування Дня захисту дітей з рухомими іграми, прогулянками до парку та безкоштовним морозивом!!!
30 трав. 2017

У світі казок!

Пришкільний табір "Сонечко" відвідав з розважальною програмою ЦДЮТ Основ'янського району
29 трав. 2017

Ласкаво просимо до пришкільного табору!

29.05.2017 року відбулося урочисте відкриття пришкільних таборів відпочинку "Сонечко" та "Знавці"
26 трав. 2017

Свято Останнього дзвоника