24 серп. 2023

День Незалежності України

В закладі освіти до Дня Незалежності було проведено наступні заходи: класні години за темою "Герої сьогодення", онлайн майстер-клас з виготовлення квітки "Соняшник пам'яті", а також проєкт "Мій тато - захисник України" в підтримку чоловіків, які стали на захист нашої держави у цей нелегкий час.
23 серп. 2023

День Державного Прапору України

23.08.2023 було проведено виховні години до Дня Державного Прапору України та онлайн-виставка малюнків, плакатів, експозицій "Україна - Батьківщина. Я - її мала частина"
8 серп. 2023

Національна поліція попереджає: Шахрайські схеми. Прості правила безпеки

Війна в Україні стала підґрунтям для поширення шахрайських схем, заснованих на вразливому емоційному стані та зловживанні довірою громадян.
16 черв. 2023

Випускний 2023

16 червня 2023 року у закладі відбулося урочисте свято вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту випускникам 2023 року.
14 черв. 2023

Випускний для незламних харків`ян

14.06.2023 Харківський міський голова Ігор Терехов вручив кращим випускникам району медалі за успіхи у навчанні. Не виключенням стали і випускники нашої школи: Бакшеєв Гліб та Гаранжа Марія за свою наполегливу працю протягом багатьох років, вони були відзначені золотою медаллю
2 черв. 2023

Зі святом Останнього дзвоника!

Адміністрація та педагогічний колектив ХЗОШ №120 вітає зі святом Останнього дзвоника
1 черв. 2023

Дитина - це любов, що стала зримою

Сьогодні пройшов фестиваль малюнків на асфальті , де діти малювали свої мрії про переможне майбутнє
31 трав. 2023

Проєкт "МРІЯ"- це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі

31.05.2023 в рамках освітнього процесу з метою протидії інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної війни проти України
22 трав. 2023

Тиждень безпеки дорожнього руху

У ХЗОШ №120 пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, у рамках якого учні разом з вчителями пригадали основні правила дорожнього руху , дорожні знаки тощо; провели єдиний національний урок «Безпечна дорога додому». Також протягом тижня провели заходи з метою удосконалення практичних навичок у разі виявлення мінно-вибухових предметів
19 трав. 2023

Флешмоб до Дня вишиванки

Цьогоріч День вишиванки в Україні припадає на 18 травня. Сьогодні це свято актуальне, як ніколи, адже вишиванка — це символ українського народу, який зберігає його коріння, ідентичність та розуміння себе. Головною метою цього міжнародного свята є вберегти традицію носити національний одяг. Учні та вчителі Харківської загальноосвітної школи №120 активно долучилися до святкування Дня вишиванки - одягнули найбільшу гордість нашого народу – українське вишите вбрання.