20 бер. 2017

Вітаємо переможців!

Щиро вітаємо збірну команду ХЗОШ №120, яка посіла І місце на районних змаганнях з волейболу серед хлопців.
20 бер. 2017

Путівка в науку

16.03 на базі ХЗОШ №120 пройшов районний етап предметної олімпіади "Путівка в науку"
14 бер. 2017

Шкільний брейн-ринг "Інтелектуал"

14.03 пройшов шкільний брейн-ринг "Інтелектуал" серед учнів 8-10-х класів
10 бер. 2017

День Державного гімну України

У ХЗОШ №120 пройшов День Державного гімну України
8 бер. 2017

Найщиріші вітання вам, любі жінки!

Адміністрація ХЗОШ №120 та педагогічний колектив вітає зі святом весни, краси та жіночності!
24 лют. 2017

З Масляною!!

У ХЗОШ №120 пройшов ярмарок "Масляна", де діти не тільки пригощали млинцями, а й демонстрували свої таланти.
21 лют. 2017

Міжнародний день рідної мови

21.02 до Міжнародного дня рідної мови було проведено «диктанти єдності» українською мовою серед учнів 10-11-х класів
15 лют. 2017