22 трав. 2023

Тиждень безпеки дорожнього руху

У ХЗОШ №120 пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, у рамках якого учні разом з вчителями пригадали основні правила дорожнього руху , дорожні знаки тощо; провели єдиний національний урок «Безпечна дорога додому». Також протягом тижня провели заходи з метою удосконалення практичних навичок у разі виявлення мінно-вибухових предметів
19 трав. 2023

Флешмоб до Дня вишиванки

Цьогоріч День вишиванки в Україні припадає на 18 травня. Сьогодні це свято актуальне, як ніколи, адже вишиванка — це символ українського народу, який зберігає його коріння, ідентичність та розуміння себе. Головною метою цього міжнародного свята є вберегти традицію носити національний одяг. Учні та вчителі Харківської загальноосвітної школи №120 активно долучилися до святкування Дня вишиванки - одягнули найбільшу гордість нашого народу – українське вишите вбрання.
18 трав. 2023

Щоб вишиваночку одягати, Вагомий привід нам не треба мати

Вишиванка – це наша національна гордість. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини. 18 травня у нашій школі відбувся День вишиванки. Учні 2-А класу взяли участь у фото-квесті, приуроченому до свята. Активні учасники квесту з великим ентузіазмом і цікавістю виконували завдання, дізнавалися історію української вишивки, про традиції і символіку гаптування. Нехай у кожному куточку України замайорить різнобарвними візерунками української вишивки!
16 трав. 2023

Моя родина - моє багатсво

Родина - найбільший скарб для кожної дитини, це невичерпне джерело любові та тепла , міцне підґрунтя.
12 трав. 2023

Міська акція «Поділися своїми мріями», присвячена Дню захисту дітей

Харківський міський голова Ігор Терехов запропонував школярам написати йому листа про майбутнє Харкова
12 трав. 2023

Всеукраїнський проєкт «Мішечок»

Учні ХЗОШ №120 долучилися до Всеукраїнського проєкту «Мішечок» , який був ініційований Міжнародним молодіжним рухом School Recycling World задля спільної перемоги на екологічному фронті.
9 трав. 2023

В Україні вперше відзначають День Європи 9 травня

Цьогоріч Україна вперше за двадцять років долучиться до заходів з нагоди Дня Європи — свята, яке традиційно 9 травня відзначається в Європейському Союзі та інших країнах на знак миру та єдності на континенті. "Будемо вшановувати нашу історичну єдність – єдність усіх європейців, які знищили нацизм і переможуть рашизм", — сказав президент Володимир Зеленський у зверненні 8 травня після підписання указу про щорічне відзначення свята в Україні.
8 трав. 2023

День пам'яті та примирення

8 травня 2023 року Україна разом Європою та США відзначає День пам'яті та примирення, присвячений загиблим у Другій світовій війні. Близько 8-10 мільйонів українців загинули у війні 1939-1945 року. Пам'ять означає, що ми пам'ятаємо всіх військових і цивільних жертв цієї війни, а примирення - що країни Європи уклали мир після війни.
4 трав. 2023

ЄДИНИЙ ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

04.05 пройшов Єдиний день ЦЗ, під час якого діти пригадали правила мінної та протипожежної безпеки, навчилися надавати домедичну допомогу та психологічну підтримку
28 квіт. 2023