2 черв. 2016

Зустріч вихованців таборів з представниками патрульної служби!

Сьогодні вихованці пришкільних таборів зустрілися з представниками патрульної служби.
30 трав. 2016

Розпочали свою роботу пришкільні табори

30.05.2016 року розпочали роботу два пришкільні табори: "Сонечко" (відпочинкова зміна) і "Знавці" (відпочинкова зміна з профільною направленістю)
28 трав. 2016

Випускний вечір

28.05.2016 року пройшов випускний вечір у ХЗОШ №120, на якому були присутні гості заступник голови адміністрації Червонозаводського району Мошняков Є.М., депутат Харківської міської ради Аббасов Ф.С.
27 трав. 2016

Останній дзвоник - 2016

Останній дзвінок пролунав сьогодні для учнів ХЗОШ №120.
20 трав. 2016

Інтелектуально-презентаційний квест «Харків. Транспорт. Квест»

18.05.2016 за ініціативою Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетові учні 10-А класу разом з учнями ХГ №34 взяли участь у інтелектуально-презентаційному квесті «Харків. Транспорт. Квест», який був спрямований на презентацію транспортної, туристської інфраструктури міста, йог системи житлово-комунального господарства та інших об’єктів, що презентують м. Харків.
9 трав. 2016

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо команду ХЗОШ №120, яка посіла ІІІ місце у ІІ Всеукраїнському турнірі юних філософів та релігієзнавців, який проходив у Полтавській області с.Запсіллі.
9 трав. 2016

З Днем пам'яті і примирення!

Схиляємо голову перед усіма, хто виборював перемогу у Другій світовій війні, віддаємо шану подвигу українського народу за його внесок у перемогу антигітлерівської коаліції, пам'ятаємо, скільки невинних жертв принесла ця страшна війна
5 трав. 2016

Ніхто не забутий ...

У ХЗОШ №120 пройшли Уроки мужності, присвячені Дню пам'яті та примирення та Дню Перемоги.
30 квіт. 2016

З Великоднем !

Колектив ХЗОШ №120 вітає всіх з Великоднем!
25 квіт. 2016

Всеукраїнська акція День довкілля

Учні разом з педагогічним колективом ХЗОШ №120 взяли участь у всеукраїнській акції День довкілля, у рамках якої навели лад на шкільному подвір'ї та на території біля Цирку.