Психологічна служба

У результаті військової інтервенції російської федерації до України, постало гостре питання стану психологічного здоров’я здобувачів освіти та їх батьків, що впливатиме на освітній процес у новому навчальному році. Наразі психологічна служба покликана сприяти покращенню умов для розвитку кожного суб'єкта освітнього процесу, здійснювати психологічну підтримку й надавати допомогу здобувачам освіти, учителям, батькам.

Одним із головних завдань закладу освіти є повсякденна психологічна допомога та емоційна підтримка учасників освітнього процесу.
Тому головною метою психологічної служби ХГ №120 є стабілізація емоційного стану для всіх учасників учбового процесу, створення психологічно комфортного середовища для здобувачів освіти та забезпечення якісного процесу навчання для дітей, які мають психологічну травму, надання своєчасної підтримки педагогічним працівникам, залучення батьків до освітнього процесу та просвітницької роботи у сфері психічного здоров’я з питань надання психологічної підтримки.

Наразі практичний психолог закладу освіти №120 проводить заняття офлайн тричі на тижден у вівторок, середу, п'ятницю групи стабілізації,емоційної підтримки  для учнів гімназії та надає психологічну допомогу всім учасникам освітнього процесу. А також надає психологічні консультації очно та онлайн.