22 січ. 2024

День Соборності України

Щороку, 22 січня, українці відзначають День Соборності, присвячений об'єднанню України, яке відбулося у 1919 році. З цієї нагоди класні керівники провели класні години, присвячені цій події.
29 груд. 2023

Вічна слава Герою!

Педагогічний колектив та випускники Харківської загальноосвітньої школи №120 глибоко сумують з приводу раптової загибелі ПИЛЬОВА ВЛАДИСЛАВА ОЛЕКСАНДРОВИЧА (25.03.2002 р.н.) Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким з приводу непоправної втрати. Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо у годину скорботи. Влад навчався в школі з першого класу до випуску і запам'ятався всім веселим, усміхненим і добрим хлопцем. Він служив у лавах Національної гвардії України помічником начальника військового наряду (гранатометник), був вірний військовій присязі. Виявивши стійкість та мужність під час виконання службових обов'язків із забезпечення оборони України, спокою та майбутнього кожного українця, земна дорога бійця, на превеликий жаль, 20.12.2023 обірвалась......... Владислав щиро вірив у перемогу, підтримував близьких та друзів. Пам'ять про захисника України Пильова Владислава навіки зберігатиметься у наших серцях! Вічна слава Герою!!!!!
28 груд. 2023

Вистава "Мавка"

Учні нашої гімназій відвідали виставу «Мавка», яку підготували артисти театру дітей «Тимур». Дітей Основ'янського району привітала голова райадміністрації Ганна Головчанська, яка побажала їм миру та здійснення найзаповітніших мрій. Усі діти отримали солодкі подарунки від Харківського міського голови Ігоря Терехова .
28 груд. 2023

Безпечні зимові канікули

Зимові канікули - це чудова можливість відпочити, набратися сил, зустрітися з друзями та рідними. Для учнів нашої гімназії вони пройдуть безпечно після Єдиної виховної години з питань безпеки життєдіяльності. Учні засвоїли правила, переглядаючи відеоролик «Інструктаж безпеки на зимових канікулах», беручи участь у вікторинах, ознайомившись із буклетом «Безпечні зимові канікули» Бажаємо, щоб зимові канікули та новорічні свята пройшли у дітей безпечно та мирно!
21 груд. 2023

Захід з нагоди святкування Різдва та Нового Року

21 грудня в гімназії було проведено захід з нагоди святкування Різдва та Нового Року. Діти мали нагоду прийняти участь у цікавих конкурсах та іграх, отримати подарунки від міського голови Ігора Терехова з побажаннями маленьким супергероям незламного Харкова добра і щастя, успіхів у навчання та здійснення найзаповітніших мрій.
18 груд. 2023

Педагогічна рада

17 грудня у гімназії було проведено засідання педагогічної ради. На засіданні розглядались нагальні питання щодо поліпшення освітнього процесу, закінчення І семестру, організації дозвілля здобувачів освіти під час зимових канікул
15 груд. 2023

Всеукраїнські змагання "На честь загиблих героїв України"

Микита Фролкін, учень 3-А класу Харківської гімназії №120 Основ'янського району, виборов титул чемпіона України й отримав 1-й юнацький розряд з кікбоксингу ISKA на 2 роки. З 30 листопада по 03 грудня 2023 року у місті Києві відбулися змагання з кікбоксингу ІСКА за Кубок України, Всеукраїнські змагання "На честь загиблих героїв України" (юніори, юнаки та діти). Змагання проходили 3 дні, Микита брав участь у ваговій категорії до 30 кг у розділі лайт-контакт, де він переміг неодноразового чемпіона країни неодноголосним рішенням судей. Пишаємось нашим учнем! Зичимо нових перемог і легких сходинок до п'єдесталу!
12 груд. 2023

Всесвітня акція "16 днів проти насильства"

Щороку Харківська гімназія №120 приєднується до Всесвітньої акції «16 днів проти насильства», яка триває з 25 листопада по 10 грудня. Практичним психологом в доступній, цікавій формі були проведені онлайн-заняття. Мета акції - привернути увагу до проблеми подолання різного виду насильства. Адже нам важливо, щоб кожен усвідомив, що насилля– це не міф, а реальна проблема" Цінуймо та поважаймо один одного!
10 груд. 2023

Тиждень доброчесності

У Харківській гімназї № 120 в рамках Тижня доброчесності (27 листопада - 9 грудня), відбулися години спілкування.   На цих заходах ми активно вивчали поняття «доброчесність». Школа – це місце, де формуються цінності, і ми крокуємо вперед до нових норм взаємодії: взаємоповага, честь, гідність, доброчесність та справедливість.
8 груд. 2023

Районне свято "День Святого Миколая"

6 грудня 2023 на базі Харківського ліцею Nº10 під патронатом Харківського міського голови І. Терехова та голови Адміністрації Основ'янського району Головчанської Г. О. відбулося районне свято «День Святого Миколая» для дітей пільгових категорій.