15 вер. 2017

Бесіда на тему:"Особиста відповідальність"

15.09 з учнями 9-А класу представниками поліції була проведена бесіда на тему: "Особиста відповідальність"
15 вер. 2017

Бесіда на тему:"Особиста відповідальність"

Шкільний турнір "Що?Де?Коли?"

14.09 відбувся шкільний турнір "Що?Де?Коли?" серед учнів 6-9 класів

Ювілейний дзвоник пролунав у ХЗОШ №120

Гучним дзвоником зустрічали День знань у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №120 Харківської міської ради Харківської області.

Подарунки!!

Учні 1-А класу отримали корисні подарунки від Народного Депутата України Денисенка А.П.

З Україною в серці!

01.09 у ХЗОШ №120 пройшов перший урок "Україна на карті Європи"

З ДНЕМ ЗНАНЬ!!!!!

Вітаємо щиро всіх з ДНЕМ ЗНАНЬ!!!!!
24 серп. 2017

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!

З національним святом українського народу – Днем незалежності – ми щиро Вас вітаємо! Благополуччя, щастя, радості, натхнення, Добра, здоров’я й злагоди бажаємо. Нехай це свято Вам наснаги додає, В майбутнє краще доля стежку прокладе.
22 серп. 2017

Батьківські збори!

Шановні батькі майбутніх першокласників! Батьківські збори відбудуться 28.08 о 14.00 в кабінеті №6
22 серп. 2017

Увага! Зустріч з класними керівниками!

Шановні учні та батьки, зустріч з класними керівниками відбудеться 31.08 о 14.00 біля центрального входу до школи .