19 серп. 2016

Запрошуємо на зустріч з класними керівниками!

29.08 о 16.00 відбудеться зустріч з класними керівниками!
30 черв. 2016

УВАГА! Набір учнів до 10 класу!

Оголошено набір учнів до 10 класу школи.
13 черв. 2016

Участь команди школи у Всеукраїнському дебатному форумі навчанні

У рамках освітнього проекту «Враховуй різницю» 11- 13 червня в Бердянську відбувся Всеукраїнський дебатний форум навчання. Його учасниками стали учні ХЗОШ №120
8 черв. 2016

Ми пізнаємо своє місто!

Вихованці ТВ "Знавці" відвідали одні з найбільших харківських заводів.
2 черв. 2016

Зустріч вихованців таборів з представниками патрульної служби!

Сьогодні вихованці пришкільних таборів зустрілися з представниками патрульної служби.
30 трав. 2016

Розпочали свою роботу пришкільні табори

30.05.2016 року розпочали роботу два пришкільні табори: "Сонечко" (відпочинкова зміна) і "Знавці" (відпочинкова зміна з профільною направленістю)
28 трав. 2016

Випускний вечір

28.05.2016 року пройшов випускний вечір у ХЗОШ №120, на якому були присутні гості заступник голови адміністрації Червонозаводського району Мошняков Є.М., депутат Харківської міської ради Аббасов Ф.С.
27 трав. 2016

Останній дзвоник - 2016

Останній дзвінок пролунав сьогодні для учнів ХЗОШ №120.
20 трав. 2016

Інтелектуально-презентаційний квест «Харків. Транспорт. Квест»

18.05.2016 за ініціативою Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетові учні 10-А класу разом з учнями ХГ №34 взяли участь у інтелектуально-презентаційному квесті «Харків. Транспорт. Квест», який був спрямований на презентацію транспортної, туристської інфраструктури міста, йог системи житлово-комунального господарства та інших об’єктів, що презентують м. Харків.
9 трав. 2016

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо команду ХЗОШ №120, яка посіла ІІІ місце у ІІ Всеукраїнському турнірі юних філософів та релігієзнавців, який проходив у Полтавській області с.Запсіллі.