Інформація для батьків

Шкільна форма - це круто!

Хлопці та дівчата, а також їх батьки! Хочемо нагадати, що увесь цивілізований світ носить шкільну форму. І з цим ніхто не сперечається в Європі, Америці, Азії, Австралії і, навіть, в Африці! А ми, хіба, гірші?! Не соромтеся шкільної форми. Вона дисциплінує, організує, готує до вміння носити діловий одяг, відображає рівень культури. Дякуємо батькам, які підтримують школу в цьому питанні. Який чудовий вигляд мають їх діти! Красиво, гідно, стильно та сучасно. І нехай увесь світ нам заздрить!

P.S. Шановні батьки! Ваші діти ще не вдягнули шкільну форму? Не гайте часу - дитина в школі має виглядати гідно, тим більше, що наша форма досить демократична - білий верх, темний низ.