3 груд. 2022

Мені моя сопілка і Біблія дорожче царського вінця

3 грудня 2022 року виповнилося 300 років із дня народження видатного українського філософа й поета Григорія Сковороди.
26 лист. 2022

День пам'яті жертв голодоморів

Учні ХЗОШ 120 долучилися до акції "Запали свічку пам'яті"
21 лист. 2022

Вітаємо переможців

Учні ХЗОШ №120 беруть активну участь в олімпіадах, конкурсах та здобувають перемогу, не дивлячись на такі нелегкі умови
21 лист. 2022

Обережно: міни!

У ХЗОШ №120 пройшли уроки з мінної безпеки, під час яких учні дізналися як відрізняти вибухонебезпечні предмети, де вони можуть ховатися, які знаки про них попереджають,та яких правил безпечної поведінки потрібно дотримуватись, якщо побачив міну чи боєприпас
18 лист. 2022

Безпечна дорога додому

18.11 учні школи разом з класними керівниками долучилися до єдиного національного уроку «Безпечна дорога додому»
9 лист. 2022

Мова − це один із ключових факторів незалежності країни.

Щороку 9 листопада Україна відзначає День української писемності та мови. Це свято було встановлено указом Президента України 6 листопада 1997 року. Зазвичай в цей день вшановують пам’ять Преподобного Нестора-Літописця, послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія, відзначають найкращих популяризаторів українського слова та проводять Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, до якого приєдналися і учня ХЗОШ №120
4 лист. 2022

До уваги батьківської спільноти

Харківська міська батьківська рада спільно з Департаментом освіти Харківської міської ради анонсує онлайн - проєкт «Школа безпеки», який проводиться в межах Школи для батьків «Планета «7-Я».
1 лист. 2022

Осінні канікули з Політехом

Учні 9,11-х класів долучилися до онлайн-заходів "Осінні канікули з Політехом"
24 жовт. 2022

В Україні стартує ХІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

За інформацією ДУ «ІМЗО», на виконання Указу Президента України «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 571, в Україні стартує наймасовіше інтелектуальне змагання митців художнього слова.
20 жовт. 2022

Уроки з мінної безпеки

З учнями 5-9-х класів було проведено онлайн-уроки з мінної безпеки, під час яких учні ознайомилися з правилами поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів