6 квіт. 2024

Флешмоб "White card"

Учні 3-А класу Харківської гімназії №120 доєдналися до Флешмобу ''White card". 6 квітня у світі відзначається - Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру. Весь світ долучається до цього свята щороку, усвідомлюючи, що спорт має унікальну здатність зближувати людей. Кожен з нас  може показати «білу картку» заради миру і спокою в світі. Основна мета флешмобу "White card" - єднання з міжнародною спільнотою та всією Україною з метою усвідомлення унікальної здатності спорту згуртувати людей навколо ідей миру, дружби.
28 бер. 2024

Профорієнтація

28.03.2024 учні 9-А класу Харківської гімназії №120 відвідали профорієнтаційний захід, де вони мали унікальну нагоду познайомитися з різноманітними професіями та кар'єрними можливостями. Під час заходу вони зустрілися з представниками різних сфер діяльності. Учні вийшли з заходу з новими ідеями, мріями та мотивацією досягти успіху в обраній сфері діяльності.
20 бер. 2024

Атестація вчителів

20.03.2024 відбулось засідання атестаційної комісії в закладі освіти. Вчителі самопрезентували результати своєї діяльності за останні 5 років.
18 бер. 2024

107-ма річниця від дня утворення Української Центральної Ради

Сьогодні ми відзначаємо 107-му річницю від дня утворення Української Центральної Ради. Здобувачі освіти ХГ №120 відвідали просвітницький онлайн-захід та ознайомились із етапами становлення першого українського парламенту – Центральної Ради, а також особливостями сучасного українського парламентаризму та функціонування Верховної Ради України.
15 бер. 2024

Вже Масляна в гості іде!

Учні нашої гімназії взяти участь у Весняному онлайн фестивалі «Вже Масляна в гості іде!», поділися своїми рецептами та гарним настроєм, щоб таке смачне і веселе свято не оминуло жодної домівки, де це так потрібно.
9 бер. 2024

210 річниця від дня народження Тараса Шевченка

У рамках святкування 210-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка, з метою популяризації творчої спадщини Великого Кобзаря, активізації патріотичного виховання, пов’язаного з іменем видатного митця, у закладі освіти були проведені години спілкування.
7 бер. 2024

Хай буде весна та мир!

7 березня 2024 року, напередодні відзначення Міжнародного дня прав жінок і миру, в гімназії №120 відбувся захід «Хай буде весна та мир!». Це захід - солідарності українських жінок та дітей ізраїльським жінкам та дітям, бо війна - це лихо, яке безжалісно вривається та руйнує все на своєму шляху. Україна та Ізраїль зараз знаходяться у дуже схожих складних обставинах війни. Ми маємо велике бажання підтримати всіх жінок та дітей, що зазнали горя, страшних хвилювань, втрат, бо ми прагнемо миру в усьому світі. Всіх жінок України та Ізраїлю вітаємо зі святом весни, бажаємо перемоги та миру!!!!
26 лют. 2024

День кримського спротиву російській окупації

"Крим - це Україна!" до Дня кримського спротиву російській окупації. Під таким гаслом у гімназії №120 пройшли тематичні заходи і виставка малюнків.
21 лют. 2024

Міжнародний день рідної мови

21 лютого в Україні і світі святкують Міжнародний день рідної мови. Рідна мова – це важливий носій цінностей, знань, які передаються від покоління до покоління. Саме тому так важливо пам’ятати своє коріння та вітати рідних та близьких людей з цим чудовим святом. У закладі КЗ "Харківська гімназія №120" традиційно було проведено виховні заходи. Здобувачі освіти мали змогу дізнатися про важливість і силу рідної мови у такий нелегкий для українського народу час. Учні заспівали гімн рідній мові, відкрили для себе нові цікаві факти і взяли участь у вікторині. Шануйте і любіть рідну мову, піклуйтеся про неї, захищайте, розкривайте для себе її велич й могутню силу. Збережіть її в усій чудовій красі для себе й наступних поколінь!
20 лют. 2024

День Героїв Небесної Сотні

20 лютого Україна відзначає День Героїв Небесної Сотні - пам’ятний день на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, які загинули у боротьбі за ідеали демократії, наше європейське майбутнє. З метою гідного вшанування подвигу учасників Революції Гідності, патріотичного виховання молоді, глибокого усвідомлення причин та наслідків трагічних сторінок історії в гімназії були організовані години спілкування.