23 бер. 2023

До уваги майбутніх вступників!

Наказом Міністерства освіти і науки України затверджено календарний план організації та проведення у 2023 році національного мультипредметного тесту (НМТ).
11 бер. 2023

ФОТОКВЕСТ ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ШЕВЧЕНКА

Тарас Шевченко - це символ незламності українського народу, а його творчість продовжує надихати на наполегливу боротьбу.
6 бер. 2023

Молодіжні субкультури в Україні - що варто знати!

Класні кервники разом з дітьми та батьками познайомилися з сучасними субкультурами, виділили основні характеристики молодіжних субкультур, особливу увагу звернули на діяльність нової небезпечної субкультури "Редан"
21 лют. 2023

Міжнародний день рідної мови

Щороку 21 лютого в світі відзначається Міжнародний день рідної мови. Українська мова є однією з наймелодійніших мов світу!
16 лют. 2023

День єднання

День єднання сьогодні не просто свято - це принцип, за яким кожен з нас наближає перемогу, бо тільки об’єднавши свої зусилля ми зможемо досягнути омріяної мети.
9 лют. 2023

Обачність. Пильність. Захист

Класні керівники разом з учнями протягом тижня ознайомилися з основними правилами поведінки в Інтернеті, навчилися як захистити себе від інтернет-загроз, у тому числі від шахрайства, сформували правила коли і з ким ділитися інформацією
9 лют. 2023

ВІТАЄМО!

Грамотою адміністрації Основ'янского району Харківської міської ради нагороджено Алєксєєву Наталію Вікторівну - вчителя фізичної культури Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 120 Харківської міської ради Харківської області. За високий рівень професійної майстерності, творчий підхід до справи навчання і виховання молодого покоління та за підсумками районного етапу міського конкурсу "Учитель року-2023".
6 лют. 2023

Розпочато набір дітей до першого класу

Подати заяву до 1 класу можна в електронному вигляді на пошту закладу освіти [email protected] або особисто, завітавши до школи
2 лют. 2023