Дистанційне навчання в період воєнного стану

Human школа

Система HUMAN дозволяє організувати онлайн-навчання без використання різноманітних інтернет-ресурсів, платформ та месенджерів. Використовується лише одна система для організації навчального процесу.

Дистанційне навчання з HUMAN дає можливості:

☑️Видавати, здавати, перевіряти домашні завдання;
☑️Викладати навчальний матеріал з використанням фото- відеоматеріалів, таблиць, презентацій тощо;
☑️Слідкувати за результатами учнів;
☑️Отримувати візуалізовану аналітику успішності учнів;
☑️Оцінювати роботу у режимі онлайн та коментувати бали. Усі оцінки моментально будуть доступні учням.
☑️Отримувати автоматизовану рефлексію учнів щодо зрозумілості матеріалу;
☑️Спілкуватися з педагогічним складом, учнями та їхніми батьками;
☑️Проводити опитування та зрізи знань;
☑️Ділитися останніми новинами, оголошеннями та актуальною інформацією.

Підключення до платформи: https://lms.human.ua

Телефон: + 380 (66) 637 66 31

Пошта: [email protected]

Інструкція користування платформою для батьків та учнів

Інструкція користування платформою для вчителів

Освітній процес у школі ораганізовано відповідно до чинного санітарного регламенту.

Наказом МОЗ від 01.08.2022 р. № 1371 внесено зміни до:

Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОЗ від 25.09.2020 р. № 2205

Для закладів загальної середньої освіти зміни такі:

1) визначено, що в умовах воєнного стану, для учнів, які, перебуваючи за кордоном, здобувають освіту в другу зміну, початок занять повинен бути не пізніше 16.00.

В умовах воєнного стану для учнів 1–4 класів, які здобувають освіту, перебуваючи за кордоном, допускається організація дистанційної форми навчання в другу зміну.

Відповідні зміни внесено до п. 1 підрозділу «Вимоги до організації освітнього процесу» Регламенту № 2205;

2) визначено, що в умовах воєнного стану, надзвичайної ситуації іншого характеру безперервна тривалість навчальних занять при організації дистанційного навчання в синхронному форматі не повинна перевищувати для учнів:

1–2 класів — 2 навчальних занять по 30 хвилин або 3 — по 20 хвилин;

3–4 класів — 2 навчальних занять по 45 хвилин або 3 — по 30 хвилин, або 4 — по 20 хвилин;

5–6 класів — 2 навчальних занять по 45 хвилин або 3 — по 35 хвилин, або 4 — по 25 хвилин;

7–9 класів — 2 навчальних занять по 45 хвилин або 3 — по 40 хвилин, або 4 — по 30 хвилин, або 5 — по 25 хвилин;

10–11 класів — 3 навчальних занять по 45 хвилин або 4 — по 35 хвилин, або 5 — по 30 хвилин, або 6 — по 25 хвилин.

Це передбачено новим п. 10 підрозділу «Вимоги до організації роботи з технічними засобами навчання» Регламенту № 2205.