Заняття в рамках проєкту "Мобільний клас безпеки"

31 січ. 2024
Сьогодні в гімназії №120 для учнів 3-4-х  класів працював Мобільний клас безпеки від UNICEF Ukraine. Це спільний проєкт Державної служби з надзвичайних ситуацій та Національної поліції України, створений за ініціативи МВС та підтримки Дитячого фонду ООН UNICEF Ukraine, який має на меті донести до дітей у доступній формі правила безпечної поведінки у побуті і довкіллі, зокрема у воєнний час. Фахівці ДСНС спільно зі співробітниками ювенальної поліції провели інтерактивний урок для дітей, в ході якого розповіли про правила безпеки вдома і під час дозвілля, зокрема аспекти протимінної безпеки. Задля кращого засвоєння інформації працівники МВС використовували в роботі наповнення Мобільного класу. Учням було надзвичайно цікаво! На згадку про захід отримали спеціальну друковану продукцію розроблену ДСНС спільно з дитячим фондом ООН «ЮНІСЕФ». Ми щиро дякуємо за проведене заняття з дітьми! Такі зустрічі найбільше запам'ятовуються! Знання правил безпеки- важливе та першочергове! Пам'ятайте про це й завжди дотримуйтесь їх!