11 трав. 2017

Діти ХЗОШ №120 - воїнам АТО

Учні ХЗОШ №120 взяли участь у зборі продуктів харчування для воїнів АТО. Всі продукти були передані волонтерам Харківщини
8 трав. 2017

Вітання з Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги!

У цей світлий день щиросердно дякуємо всім ветеранам, які подарували нам не тільки мирне життя, але й власним прикладом показали, як треба боротися та перемагати. Схиляємо голову перед теперішніми захисниками України, які відстоюють право українського народу жити в соборній, незалежній державі.
28 квіт. 2017

Уроки мужності

28.04 у ХЗОШ №120 пройшли Уроки мужності під гаслом "Слід війни у моїй родини", на які завітали представники Cпілки ветеранів Основ'янського району
26 квіт. 2017

Увага виверження вулкану!

26.04 у ХЗОШ №120 пройшов День ЦЗ під гаслом "Увага! Виверження вулкану! Увага! Землетрус!"
24 квіт. 2017

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо з перемогою збірну команду Основ'янського району, яка посіла ІІІ місце на Всеукраїнському турнірі юних релігієзнавців та філософів
15 квіт. 2017

Щасливих Великодніх свят!

Хай мир у серці Вашому панує. Хай ангел Божий щастя Вам дарує. Ісус Христос - здоров'я шле з небес. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
8 квіт. 2017

Ми за чисте довкілля!

08.04 відбувся суботник у рамках загальноміської акції "Зелена весна"
7 квіт. 2017

День птахів

07.04 до Міжнародного дня птахів учні початкових класів разом із батьками та вчителями виготовили шпаківні, які розмістили на деревах у Дитячому парку.
30 бер. 2017

Ми подорожуємо!

Під час весняних канікул група учнів ХЗОШ №120 відвідали м.Кам'янець-Подільський, м.Хотин та м.Чернівці
27 бер. 2017