2 жовт. 2023

Допомога ЗСУ

Харківська гімназія 120 дякує всім батькам та учням, які приєднались до збору допомоги для військовослужбовців. Спільними силами ми наближаємо перемогу!
1 жовт. 2023

ВІТАННЯ ХАРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ІГОРЯ ТЕРЕХОВА З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди Дня працівників освіти
29 вер. 2023

Увага! Діти на дорозі!

З  1 по 30 вересня 2023 року  в Україні традиційно проходить місячник безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі». Всі учасники освітнього процесу комунального закладу ,,Харківська гімназія №120" долучились до проведення  місячника. Класними керівниками  були проведені тематичні уроки, бесіди, ігри, вікторини та квести з використанням відеопрезентацій, навчальних мультфільмів та різноманітних інтернет-платформ.
28 вер. 2023

Трагедія Бабиного Яру - в серці українського народу

28 вересня 2023 року для учнів 7-9 класів ХГ №120 було проведено виховну годину "Трагедія Бабиного Яру - в серці українського народу". Діти продовжили знайомство з історією нашої Батьківщини і вшанували пам'ять жертв масових розстрілів цивільних і військовополонених. Бабин Яр - трагедія, яку не можна забути! Пам'ятаємо....
21 вер. 2023

Міжнародний день миру

З нагоди Міжнародного дня миру у гімназії пройшли тематичні заходи.
11 вер. 2023

Олімпійський тиждень

Вчителі та учні Харківської гімназії №120 провели неймовірний Олімпійський тиждень, приурочений до Дня фізичної культури і спорту України
1 вер. 2023

Привітання від Харківського міського голови Ігора Терехова

Дорогі школярі та їхні батьки!
24 серп. 2023

День Незалежності України

В закладі освіти до Дня Незалежності було проведено наступні заходи: класні години за темою "Герої сьогодення", онлайн майстер-клас з виготовлення квітки "Соняшник пам'яті", а також проєкт "Мій тато - захисник України" в підтримку чоловіків, які стали на захист нашої держави у цей нелегкий час.
23 серп. 2023

День Державного Прапору України

23.08.2023 було проведено виховні години до Дня Державного Прапору України та онлайн-виставка малюнків, плакатів, експозицій "Україна - Батьківщина. Я - її мала частина"
8 серп. 2023

Національна поліція попереджає: Шахрайські схеми. Прості правила безпеки

Війна в Україні стала підґрунтям для поширення шахрайських схем, заснованих на вразливому емоційному стані та зловживанні довірою громадян.