1 лист. 2022

Осінні канікули з Політехом

Учні 9,11-х класів долучилися до онлайн-заходів "Осінні канікули з Політехом"
24 жовт. 2022

В Україні стартує ХІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

За інформацією ДУ «ІМЗО», на виконання Указу Президента України «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 571, в Україні стартує наймасовіше інтелектуальне змагання митців художнього слова.
20 жовт. 2022

Уроки з мінної безпеки

З учнями 5-9-х класів було проведено онлайн-уроки з мінної безпеки, під час яких учні ознайомилися з правилами поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів
14 жовт. 2022

Учні долучились до онлайн-акції "Харків вдячний"

«Харківщина майже повністю звільнена від окупації. Але війна за свободу та незалежність триває. Тому, як ніколи, потрібні слова щирої подяки та підтримки воїнам, що боронять наше життя. Ця акція - символ нашої вдячності всім героям сьогодення
14 жовт. 2022

З Днем захисників та захисниць України!

Шановні захисники і захисниці України! Щиро зичимо Вам міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба!
3 жовт. 2022

З ДНЕМ УЧИТЕЛЯ!

Вітаємо наших найкращих та найдобріших вчителів з професійним святом! Хай вам ніколи не вривається терпець, а учні не змушують зайвий раз дратуватись! Хай у році буде чимало сонячних днів, які надихатимуть та приноситимуть радість! Бажаємо вам здоров'я, наснаги, запалу до роботи та невичерпної любові, яку ви щодня даруєте дітям!
1 жовт. 2022

ВІТАЄМО!

Вітаємо Шерстову Катерину Ігорівну, яка була нагороджена почесною грамотою за сумлінну педагогічну працю
21 вер. 2022

Міжнародний день миру

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета. Наші учні висловили своє розуміння миру, продовживши просте речення «Мир - це …»
15 вер. 2022

Навчання під час воєнного стану

Учителям ХЗОШ №120, не дивлячись на непрості умови роботи: перебої з електропостачанням, часті повітряні тривоги, вдалося налагодити безперервне дистанційне навчання. За допомогою платформи HUMAN та ZOOM учні школи 100% охопленні навчанням та мають можливість отримувати нові знання
2 вер. 2022

Зі святом, любі учні, батьки, вчителі!

01.09 у ХЗОШ №120, хоча і не в звичній для кожного з нас формі, але пролунав традиційний перший дзвоник.