Вічна слава Герою!

29 груд. 2023
Педагогічний колектив та випускники Харківської загальноосвітньої школи №120 глибоко сумують з приводу раптової загибелі ПИЛЬОВА ВЛАДИСЛАВА ОЛЕКСАНДРОВИЧА (25.03.2002 р.н.) Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким з приводу непоправної втрати. Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо у годину скорботи. Влад навчався в школі з першого класу до випуску і запам'ятався всім веселим, усміхненим і добрим хлопцем. Він служив у лавах Національної гвардії України помічником начальника військового наряду (гранатометник), був вірний військовій присязі. Виявивши стійкість та мужність під час виконання службових обов'язків із забезпечення оборони України, спокою та майбутнього кожного українця, земна дорога бійця, на превеликий жаль, 20.12.2023 обірвалась......... Владислав щиро вірив у перемогу, підтримував близьких та друзів. Пам'ять про захисника України Пильова Владислава навіки зберігатиметься у наших серцях! Вічна слава Герою!!!!!