9 трав. 2022

МОН надало рекомендації щодо завершення навчального року

МОН надало методичні рекомендації школам щодо закінчення навчального року.
23 квіт. 2022

Умови зарахування до 1-го класу у 2022 році

Розпочато подачу документів на зарахування учнів до 1-ого класу
11 квіт. 2022

Відновлення освітнього процесу!!!

До уваги учнів та батьків! Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 120 відновлює освітній процес з 11.04.2022, наразі виключно в дистанційному форматі, з використанням електронних освітніх платформ і комунікаційних онлайн сервісів та інструментів в асинхронному, та по можливості, синхронному режимі взаємодії. З розкладом уроків Вас ознайомлять класні керівники у месенджері Viber.
16 лют. 2022

16 ЛЮТОГО УКРАЇНА ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ ЄДНАННЯ!

Протягом дня у школі відбулися різноманітні заходи: виховні години "В єдності сила", виставка у шкільній бібліотеці "З Україною в серці", колективне виконання Гімну України
15 лют. 2022

Рух - це життя!

15.02 у ХЗОШ №120 пройшов танцювальний батл серед учнів 5-10-х класів, де команда кожного класу змогла продемонструвати свої танцювальні таланти
11 лют. 2022

Цікава фізика

У ХЗОШ №120 проходив тиждень фізики, у рамках якого працбвала практична лабораторія "Фізика дивовижна" та вікторина знавців фізики
3 лют. 2022

Від сучасного харчоблоку та меню до здорової дитини

З початком ІІ семестру було представлено нове меню у шкільній їдальні, яке відповідає усім вимогам, зазначеним у постанові №305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку».
27 січ. 2022

STEMCamp School

Учні 10 класу долучилися до науково-популярних заходів канікули в стилі "STEMCamp School" на базі ХПІ
25 січ. 2022