23 серп. 2022

З любов`ю до рідного міста!

Учні ХЗОШ №120 долучились до щорічного міського конкурсу творчих робіт "Присвята рідному місту"
17 серп. 2022

Як допомогти дітям у цей непростий час?

На базі ХЗОШ №120 функціонує пункт психологічної допомоги дітям. Під час одного з занять психолог разом з учнями відпрацьовувала за допомогою пісочної терапії навичок і відреагувань на повітряну тривогу, кризові події сучасності
31 лип. 2022

День згадування улюблених книг

Улюблена книга – та, до якої звертаєшся, аби отримати гарантоване задоволення.Вона має гіркувато-солодкий, ванільний аромат казки. Не дає спати по ночах. Її сторінки турботливо зберігають наші дитячі фантазії, дотик рук з відбитками пальців, підкреслені фрази, а можливо, й плями від чаю, кави, забуті закладки, засушені осінні листочки, квитки на проїзд. У ній сховано найкраще, що є в нас: найпотаємніші думки, мрії, улюблені почуття.
18 черв. 2022

Випускний

Випускний вечір відноситься до числа тих урочистостей, які відбуваються один раз у житті. Кожен випускник з радістю згадує ті чудові дні, коли він тільки почав ходити до школи. Напевно, кожен пам’ятає і свою першу вчительку, і перше кохання, і першу оцінку в щоденнику. Як же це все чудово! На жаль, сьгодні завершення навчального року відбувається в онлайн форматі через Zoom. За традиційними святкуваннями сумують як школярі, так і вчителі школи. Молоді, перспективні, здатні втілити мрії в реальність люди - це наші випускники, це наш сьогоднішній день і наше майбутнє. То ж у добру путь! "Дорогі діти, Ви збираєтесь у далеку й незвідану дорогу, тож візьміть із собою благословення своїх батьків та вчителів. Хай дорога самостійного життя буде для вас щасливою та безхмарною! Хай завжди поруч будуть вірні друзі та мудрі наставники!», - побажала директор школи випускникам 11-х та 9-х класів.
3 черв. 2022

Зі святом Останнього дзвоника!

03.06 відбулася загальншкільна онлайн-лінійка, присвячена закінченню навчального року
1 черв. 2022

Відеозвернення Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

«Ми зробимо все, щоб дитинство наших дітей стало яскравим, захоплюючим, наповненим ласкою та добром, і хай на життєвому шляху на них чекають лише перемоги та успіх!» – зазначив мер Харкова.
1 черв. 2022

День захисту дітей

Першого червня у Харківській загальноосвітній школі №120 відбулося спортивне свято з нагоди Дня захисту дітей.
27 трав. 2022

Чисте довкілля - чисте сумління

Колектив ХЗОШ №120 27.05.2022 провів заходи щодо благоустрою прилеглої до школи території
27 трав. 2022

Як впоратися з негативними емоціями дітям?!

На базі ХЗОШ №120 функціонує психологічна служба. Психолог вчить дітей переживати негативні емоції, набувати духовний досвід та сили за допомогою казкотерапії.
26 трав. 2022

Опубліковано розклад мультипредметного тесту

Тестування відбуватиметься в три сесії: основна: 18 липня – 10 серпня; додаткова: 16–20 серпня; спеціальна: 12–16 вересня.