31 січ. 2024

Заняття в рамках проєкту "Мобільний клас безпеки"

Сьогодні в гімназії №120 для учнів 3-4-х  класів працював Мобільний клас безпеки від UNICEF Ukraine. Це спільний проєкт Державної служби з надзвичайних ситуацій та Національної поліції України, створений за ініціативи МВС та підтримки Дитячого фонду ООН UNICEF Ukraine, який має на меті донести до дітей у доступній формі правила безпечної поведінки у побуті і довкіллі, зокрема у воєнний час. Фахівці ДСНС спільно зі співробітниками ювенальної поліції провели інтерактивний урок для дітей, в ході якого розповіли про правила безпеки вдома і під час дозвілля, зокрема аспекти протимінної безпеки. Задля кращого засвоєння інформації працівники МВС використовували в роботі наповнення Мобільного класу. Учням було надзвичайно цікаво! На згадку про захід отримали спеціальну друковану продукцію розроблену ДСНС спільно з дитячим фондом ООН «ЮНІСЕФ». Ми щиро дякуємо за проведене заняття з дітьми! Такі зустрічі найбільше запам'ятовуються! Знання правил безпеки- важливе та першочергове! Пам'ятайте про це й завжди дотримуйтесь їх!
29 січ. 2024

День пам'яті Героїв Крут

Своє право бути вільною, незалежною державою українці відстоювали впродовж багатьох століть. 106 років тому, 29 січня 1918 року, у нерівний бій з чотиритисячним підрозділом російської Червоної гвардії вступив нечисленний загін із юних оборонців української державності. Ці події назавжди вкарбувалися в пам'ять поколінь українців як Бій під Крутами. Вшановуючи пам'ять захисників Української Народної Республіки, що власною кров'ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху, щороку 29 січня ми відзначаємо День пам'яті Героїв Крут. З цієї нагоди в нашій гімназії були проведені класні години.
28 січ. 2024

Підготовка та облаштування укриття

Комунальний заклад "Харківська гімназія №120 Харківської міської ради" активно готується розпочати освітній процес з 1 вересня 2024 року в змішаному форматі. В нашій школі ретельно облаштовують укриття та проводять ремонтні роботи, щоб вже з вересня цього року діти змогли приступити до занять офлайн, бо 7 липня 2023 року Рада оборони ухвалила рішення про дозвіл на відновлення традиційного офлайн навчання у закладах освіти Харківщини. В укритті закладу освіти діти зможуть отримувати якісну освіту під час сигналів повітряних тривог, бо перебуватимуть в безпеці. Ми робимо все для безпеки та продуктивного життя наших дітей!
27 січ. 2024

Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року. З цієї нагоди вчителями нашої гімназії були проведені класні години. Неможливо забути...
22 січ. 2024

День Соборності України

Щороку, 22 січня, українці відзначають День Соборності, присвячений об'єднанню України, яке відбулося у 1919 році. З цієї нагоди класні керівники провели класні години, присвячені цій події.
29 груд. 2023

Вічна слава Герою!

Педагогічний колектив та випускники Харківської загальноосвітньої школи №120 глибоко сумують з приводу раптової загибелі ПИЛЬОВА ВЛАДИСЛАВА ОЛЕКСАНДРОВИЧА (25.03.2002 р.н.) Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким з приводу непоправної втрати. Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо у годину скорботи. Влад навчався в школі з першого класу до випуску і запам'ятався всім веселим, усміхненим і добрим хлопцем. Він служив у лавах Національної гвардії України помічником начальника військового наряду (гранатометник), був вірний військовій присязі. Виявивши стійкість та мужність під час виконання службових обов'язків із забезпечення оборони України, спокою та майбутнього кожного українця, земна дорога бійця, на превеликий жаль, 20.12.2023 обірвалась......... Владислав щиро вірив у перемогу, підтримував близьких та друзів. Пам'ять про захисника України Пильова Владислава навіки зберігатиметься у наших серцях! Вічна слава Герою!!!!!
28 груд. 2023

Вистава "Мавка"

Учні нашої гімназій відвідали виставу «Мавка», яку підготували артисти театру дітей «Тимур». Дітей Основ'янського району привітала голова райадміністрації Ганна Головчанська, яка побажала їм миру та здійснення найзаповітніших мрій. Усі діти отримали солодкі подарунки від Харківського міського голови Ігоря Терехова .
28 груд. 2023

Безпечні зимові канікули

Зимові канікули - це чудова можливість відпочити, набратися сил, зустрітися з друзями та рідними. Для учнів нашої гімназії вони пройдуть безпечно після Єдиної виховної години з питань безпеки життєдіяльності. Учні засвоїли правила, переглядаючи відеоролик «Інструктаж безпеки на зимових канікулах», беручи участь у вікторинах, ознайомившись із буклетом «Безпечні зимові канікули» Бажаємо, щоб зимові канікули та новорічні свята пройшли у дітей безпечно та мирно!
21 груд. 2023

Захід з нагоди святкування Різдва та Нового Року

21 грудня в гімназії було проведено захід з нагоди святкування Різдва та Нового Року. Діти мали нагоду прийняти участь у цікавих конкурсах та іграх, отримати подарунки від міського голови Ігора Терехова з побажаннями маленьким супергероям незламного Харкова добра і щастя, успіхів у навчання та здійснення найзаповітніших мрій.
18 груд. 2023

Педагогічна рада

17 грудня у гімназії було проведено засідання педагогічної ради. На засіданні розглядались нагальні питання щодо поліпшення освітнього процесу, закінчення І семестру, організації дозвілля здобувачів освіти під час зимових канікул