8 трав. 2023

День пам'яті та примирення

8 травня 2023 року Україна разом Європою та США відзначає День пам'яті та примирення, присвячений загиблим у Другій світовій війні. Близько 8-10 мільйонів українців загинули у війні 1939-1945 року. Пам'ять означає, що ми пам'ятаємо всіх військових і цивільних жертв цієї війни, а примирення - що країни Європи уклали мир після війни.
4 трав. 2023

ЄДИНИЙ ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

04.05 пройшов Єдиний день ЦЗ, під час якого діти пригадали правила мінної та протипожежної безпеки, навчилися надавати домедичну допомогу та психологічну підтримку
28 квіт. 2023

Святкова листівка для матусі

Для учнів початкових класів пройшли майстер-класи з виготовлення святкових листівок до Дня матері
20 квіт. 2023

Батьківські збори

21.04.2023 пройдуть онлайн батьківські збори, на яких будуть розбиратися наступні питання: 1. Про організоване закінчення навчального року 2. Про мінну безпеку. Що потрібно знати 3. Про протиепідемічні заходи з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19
17 квіт. 2023

Марафон "Від серця до серця"

Учень 2-А класу разом із батьками долучився до марафону “Від серця до серця”, який ініцюював Департамент освіти Харківської міської ради , щоб примножувати у Великодній місяць наші помисли добром, а серце любов’ю та вдячністю всім тим, хто такою високою ціною щодня наближає мир та нашу перемогу.
10 квіт. 2023

Школярів та вчителів запрошують до «Великодньої подорожі Україною» онлайн

Міністерство освіти і науки повідомляє, що 11 квітня 2023 року відбудеться онлайн-захід “Великодня подорож Україною”. До YouTube-трансляції можуть приєднатися всі охочі.
5 квіт. 2023

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?», ініційована Оленою Зеленською, має на меті допомогти українцям знайти джерело сили.
29 бер. 2023

Наші цікаві весняні канікули: українознавча гра

Великдень, Пасха, Христове Воскресіння - найочікуваніше світле весняне свято.
28 бер. 2023

Наші цікаві весняні канікули: математичний квест

Сьогодні діти з 5го класу поринули у світ цікавих пригод.
27 бер. 2023

Наші цікаві весняні канікули: Міжнародний день театру

27 березня у всьому світі відзначають Міжнародний день театру