1 трав. 2024

За покликом серця

Усе змінилося в мить повномасштабного російського вторгнення, коли війна розбудила кожного українця. Ми стали одним цілим, щоб протистояти ворогу, заявити про своє право вибору, захистити свій дім та майбутнє наших дітей. Бочарова Анастасія, учителька української мови та літератури Харківської гімназії №120 Основ'янського району, щиро вірить у перемогу України та переконана, що кожен має сприяти її наближенню. Від початку збройної агресії Анастасія займається волонтерською діяльністю, плете маскувальні сітки та "кікімори" для ЗСУ, а також разом із волонтерською організацією "Будуємо Україну Разом" бере участь у відновленні квартир мешканців Північної Салтівки. Своїм прикладом молода вчителька сіє благородне зерно національної самоідентичності у свідомості кожного її учня та вчить підтримки та здатності лікувати людські душі. #За_покликом_серця #квітень_2024
26 квіт. 2024

День пам'яті Чорнобильської трагедії

26 квітня 1986 року сталася найбільша техногенна катастрофа в історії людства - вибух на Чорнобильській атомній електростанції. З нагоди вшанування пам'яті жертв Чорнобилю у гімназії були проведені години спілкування та виховний захід у бібліотеці.
16 квіт. 2024

Шкільна ліга з боулінгу

16 квітня 2024 року, відбулись змагання «Шкільна ліга з боулінгу» команд – учнів 8-9 класів закладів загальної середньої освіти. Від нашої гімназії була створена команда у складі учнів 8-А класу. Діти отримали масу задоволення та позитивних емоцій. Чекаємо результатів!
13 квіт. 2024

День працівників ракетно-космічної галузі України

Щорічно 12 квітня в Україні відзначається професійне свято - День працівників ракетно-космічної галузі України. Це свято об'єднує всіх, хто причетний до розвитку космічної галузі нашої країни. Учні 9-го класу ХГ № 120 відвідали аерокосмічну виставку «Всесвіт знань». На виставці діти ознайомились з технічними розробками Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», що застосовуються в аерокосмічній галузі. На майданчику діти взяли активну участь у майстер-класах з виготовлення авіамоделей та планерів.
12 квіт. 2024

Міста-герої України

Нескорені міста - символи стійкості та мужності українського народу. У нашій гімназії проведений цикл заходів присвячених темі "Міста Героїв. Перемоги України у війні". Ми говорили про мужній опір українських військових та цивільних сил російському вторгненню, про непохитну єдність та згуртованість українського народу перед обличчям ворога, про віру у світле та мирне майбутнє...
6 квіт. 2024

Флешмоб "White card"

Учні 3-А класу Харківської гімназії №120 доєдналися до Флешмобу ''White card". 6 квітня у світі відзначається - Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру. Весь світ долучається до цього свята щороку, усвідомлюючи, що спорт має унікальну здатність зближувати людей. Кожен з нас  може показати «білу картку» заради миру і спокою в світі. Основна мета флешмобу "White card" - єднання з міжнародною спільнотою та всією Україною з метою усвідомлення унікальної здатності спорту згуртувати людей навколо ідей миру, дружби.
28 бер. 2024

Профорієнтація

28.03.2024 учні 9-А класу Харківської гімназії №120 відвідали профорієнтаційний захід, де вони мали унікальну нагоду познайомитися з різноманітними професіями та кар'єрними можливостями. Під час заходу вони зустрілися з представниками різних сфер діяльності. Учні вийшли з заходу з новими ідеями, мріями та мотивацією досягти успіху в обраній сфері діяльності.
20 бер. 2024

Атестація вчителів

20.03.2024 відбулось засідання атестаційної комісії в закладі освіти. Вчителі самопрезентували результати своєї діяльності за останні 5 років.
18 бер. 2024

107-ма річниця від дня утворення Української Центральної Ради

Сьогодні ми відзначаємо 107-му річницю від дня утворення Української Центральної Ради. Здобувачі освіти ХГ №120 відвідали просвітницький онлайн-захід та ознайомились із етапами становлення першого українського парламенту – Центральної Ради, а також особливостями сучасного українського парламентаризму та функціонування Верховної Ради України.
15 бер. 2024

Вже Масляна в гості іде!

Учні нашої гімназії взяти участь у Весняному онлайн фестивалі «Вже Масляна в гості іде!», поділися своїми рецептами та гарним настроєм, щоб таке смачне і веселе свято не оминуло жодної домівки, де це так потрібно.