15 груд. 2023

Всеукраїнські змагання "На честь загиблих героїв України"

Микита Фролкін, учень 3-А класу Харківської гімназії №120 Основ'янського району, виборов титул чемпіона України й отримав 1-й юнацький розряд з кікбоксингу ISKA на 2 роки. З 30 листопада по 03 грудня 2023 року у місті Києві відбулися змагання з кікбоксингу ІСКА за Кубок України, Всеукраїнські змагання "На честь загиблих героїв України" (юніори, юнаки та діти). Змагання проходили 3 дні, Микита брав участь у ваговій категорії до 30 кг у розділі лайт-контакт, де він переміг неодноразового чемпіона країни неодноголосним рішенням судей. Пишаємось нашим учнем! Зичимо нових перемог і легких сходинок до п'єдесталу!
12 груд. 2023

Всесвітня акція "16 днів проти насильства"

Щороку Харківська гімназія №120 приєднується до Всесвітньої акції «16 днів проти насильства», яка триває з 25 листопада по 10 грудня. Практичним психологом в доступній, цікавій формі були проведені онлайн-заняття. Мета акції - привернути увагу до проблеми подолання різного виду насильства. Адже нам важливо, щоб кожен усвідомив, що насилля– це не міф, а реальна проблема" Цінуймо та поважаймо один одного!
10 груд. 2023

Тиждень доброчесності

У Харківській гімназї № 120 в рамках Тижня доброчесності (27 листопада - 9 грудня), відбулися години спілкування.   На цих заходах ми активно вивчали поняття «доброчесність». Школа – це місце, де формуються цінності, і ми крокуємо вперед до нових норм взаємодії: взаємоповага, честь, гідність, доброчесність та справедливість.
8 груд. 2023

Районне свято "День Святого Миколая"

6 грудня 2023 на базі Харківського ліцею Nº10 під патронатом Харківського міського голови І. Терехова та голови Адміністрації Основ'янського району Головчанської Г. О. відбулося районне свято «День Святого Миколая» для дітей пільгових категорій.
6 груд. 2023

День збройних сил України

День Збройних Сил України – свято, про яке знає і шанує кожен українець. Учні гімназії з нагоди свята намалювали малюнки, висловлюючи свою повагу до воїнів-захисників нашої Батьківщини.
5 груд. 2023

Міжнародний день волонтерства

5 грудня Міжнародний день волонтерства. Сьогодні в  ХГ №120 для учнів 6, 7, 8 класів відбувся шкільний  урок волонтерства "Як творити добро тут і зараз". Мова йшла про волонтерство – міжнародний рух, який охоплює мільйони небайдужих людей з усіх куточків світу. Проведений онлайн урок дав можливість учасникам зрозуміти суть волонтерства та як кожен із нас може долучитися до цього руху, зробивши  свій внесок у майбутнє.  Здобувачі освіти із задоволенням поділились своїм власним досвідом у волонтерстві. Цей захід надихнув нас на активну діяльність: робити добро та допомагати іншим! Разом ми можемо зробити світ кращим!
24 лист. 2023

День пам'яті жертв голодомору

День пам'яті жертв Голодомору – біль у серці всієї України! Щороку останньої суботи листопада здобувачі освіти і педагоги КЗ "Харківська гімназія №120" вшановують пам’ять мільйонів жертв. Напередодні 24 листопада в школі відбулися тематичні уроки та виховні заходи, присвячені цим трагічним подіям. Учні мали змогу переосмислити нашу історію, трагічні її сторінки, які примушують стискатися людські серця. Здобувачі освіти і вчителі вшанували хвилиною мовчання світлу пам'ять тих людей, які були заручниками страшних років та стали для наступних поколінь прикладом мужності та витримки.
21 лист. 2023

День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цього дня в закладі освіти класними керівниками 1-9-х класів були проведені бесіди та виховні години для учнів. Гідність і свобода — це портрет сучасного українця. Кожного — військового, рятівника, поліцейського, волонтера й лікаря, енергетика й залізничника… Це незмінна характеристика нас усіх як народу!
16 лист. 2023

Міжнародний день толерантності

Відзначаємо Міжнародний день толерантності у ХГ №120! Практичним психологом в доступній, цікавій формі були проведені онлайн-заняття на тему "Подорож країною толерантності" та "Толерантність врятує світ". Вчились, як бути відкритими до всесвітнього різноманіття та інших культур.
1 лист. 2023

Прибирання території

1 листопада вчителі нашої гімназії провели масштабне прибирання опалого листя на території мікрорайону, а також у дитячому парку Основ'янського району