31 січ. 2023

Презентовано Спеціальну доповідь щодо додержання прав осіб, які постраждали внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України в період від 24 лютого до 31 жовтня 2022 р.

Просимо ознайомитися із Спеціальною доповіддю Уповноваженого ВРУ щодо додержання прав осіб, які постраждали внаслідок збройної агресії РФ проти України.
21 січ. 2023

Сильна, бо єдина!

З нагоди Дня Соборності України та з метою виховання у школярів почуття патріотизму і гордості за свою державу у школі були проведені тематичні заходи.
19 січ. 2023

Тільки в єдності наша сила

Учні ХЗОШ №120 долучилися до челенджу "Тільки в єдності наша сила" до Дня Соборності. У своїх роботах здобувачі освіти прагнули донести думку, що лише в єдності дій та в соборності душ ми можемо досягти величної мети - побудови духовно вільної демократичної України
30 груд. 2022

З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Спокою й добра у Новому році!
21 груд. 2022

Вітаємо Солодовник Наталію Миколаївну

Наталія Миколаївна, прибиральниця службових приміщень, напередодні свята була відзначена подякою від Харківського міського голови Ігоря Терехова за сумлінну та самовіддану працю
20 груд. 2022

Новорічні забаганки

Не дивлячись на усі події сучасності, Новий рік залишається часом яскравих зустрічей, веселих пісень і подарунків! Для учнів ХЗОШ №120 солодкі подарунки підготував Харківський міський голова Ігор Терехов. Діти та батьки дуже вдячні за передноворічне диво!
14 груд. 2022

Повертайся живим!

Мільйони українців щодня наближають перемогу України у війні, яку розв’язала росія. Серед них також діти, які були змушені подорослішати раніше.
6 груд. 2022

День Збройних сил України

День Збройних сил України - одне з найважливіших свят цього року, адже ЗСУ зараз є нашою опорою
3 груд. 2022

Мені моя сопілка і Біблія дорожче царського вінця

3 грудня 2022 року виповнилося 300 років із дня народження видатного українського філософа й поета Григорія Сковороди.
26 лист. 2022

День пам'яті жертв голодоморів

Учні ХЗОШ 120 долучилися до акції "Запали свічку пам'яті"