Поради вчителям, аби допомогти дітям під час воєних дій

Що можуть зробити вчителі, аби допомогти учням під час воєних дій
Відновіть щоденний порядок дня у повному обсязі. Діти, як правило, функціонують краще, коли знають, чого очікувати. Повернення до шкільної рутини допоможе учням відчути, що тривожні події не взяли під контроль кожен аспект їхнього повсякденного життя.
Підтримуйте очікування учнів. Не обов’язково, аби все було ідеально. Але дуже корисно виконувати домашнє завдання та виконувати прості завдання в класі.
Зверніть увагу на ознаки того, що дитині може знадобитися додаткова допомога. Учнів, які не в змозі нормально навчатися через почуття сильного смутку, страху або гніву, слід направити до фахівця з психічного здоров’я. Діти можуть відчувати страждання, що проявляється як фізичне нездужання — головний біль, болі в животі або сильна втома.
Допоможіть дітям зрозуміти більше про те, що сталося. Наприклад, ви можете згадати різні види допомоги, які надходять, і надати позитивні ідеї подолання.
Розглянемо вшанування памʼяті. Такі заходи часто корисні для вшанування пам’яті людей і того, що було втрачено. Вшанування памʼяті в школі мають бути короткими та відповідними потребам та віковому діапазону загальної шкільної громади.
Запевняйте дітей, що працівники школи дбають про їхню безпеку. Страхи дітей зменшуються, коли вони знають, що дорослі, яким довіряють, роблять усе можливе, щоб піклуватися про них.
Залишайтеся на зв’язку з батьками. Розкажіть їм про шкільні програми і заходи, щоб вони могли підготуватися до обговорень, які можна продовжити вдома.
Заохочуйте батьків обмежити доступ своїх дітей до новин. Бережіть себе. Допомога вашим учням може зайняти стільки часу й зусиль, що ви можете знехтувати собою. Знайдіть, як вам і вашим колегам підтримати один одного