Батькам першокласників

Як допомогти дитині адаптуватись до школи?

У перші тижні навчання першокласника у школі важливо допомогти дитині повірити в себе, в свої сили і можливості.
Проявляйте інтерес до школи, класу, в якому навчається ваша дитина. Дуже корисно дитини просто послухати.
Не критикуйте свого малюка, навіть якщо він погано пише, повільно вважає, неакуратний. Критика, особливо при сторонніх людях, тільки посилить його проблеми.
Враховуйте темперамент своєї дитини в період адаптації до шкільного навчання. Активним дітям важко довго сидіти на одному місці, повільним складно звикати до шкільного ритму.
Заохочуйте дитину не тільки за навчальні успіхи. Будь-яке моральне стимулювання, слова підтримки з боку дорослих допомагають дитині відчути себе значущим в тій чи іншій діяльності.
Ніколи ні з ким не порівнюйте свою дитину — це призведе або до підвищеної гордості, або до заздрості і падіння самооцінки. Порівнювати можна тільки нові успіхи вашої дитини з його попередніми досягненнями.