6 трав. 2021

«Ми – нащадки великої Перемоги! Памятаємо… Пишаємося!..»

Представники учнівського самоврядування долучилися до міської онлайн-естафети патріотичних справ «Ми – нащадки великої Перемоги! Памятаємо… Пишаємося!..», на якій розповіли про загальношкільний проєкт "Війна у долонях моєї родини"
6 трав. 2021

Озброєні піснею, покликані маршем

06.05 у ХЗОШ №120 напередодні Дня пам'яті та примирення, Дня перемоги пройшов шкільний фестиваль військово-патріотичної пісні та стройового маршу серед учнів 1-4-х класів
30 квіт. 2021

З Великоднем!

Адміністрація та педагогічний колектив вітає з Великоднем! Нехай це величне свято наповнить серце світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. Бажаємо радості, здоров'я, добробуту і благополуччя. Христос Воскрес!
30 квіт. 2021

Учні, які найкраще складуть ЗНО, отримають «президентські» десять тисяч

14 квітня 2021 року, Уряд ухвалив постанову про призначення і виплати стипендій та премій Президента України для учнів, які мають високі результати здобуття повної загальної середньої освіти.
28 квіт. 2021

Міжнародний день пам`яті Чорнобиля

Аварія на ЧАЕС — найбільша техногенна катастрофа за всю історію ядерної енергетики у світі, яка змінила радіаційну обстановку, екологію, долі людей не тільки на європейському континенті, а й у всьому світі. Чорнобиль – це не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків.
23 квіт. 2021

Вітаємо переможців!

Учні школи на чолі з учителем біології долучилися до Всеукраїнського конкурсу "Година Землі". Вітаємо переможців та бажаємо підкорення нових вершин !
23 квіт. 2021

Планета - мій дім

Учні 1-5-х класів долучилися до найбільшого онлайн уроку у світі з екології та кліматичних змін.
16 квіт. 2021

Освітньо-мотиваційний проєкт до 35-ої річниці Чорнобильскої катастрофи

Учні 7-9-х класів долучилися до освітньо-мотиваційного проєкту до 35-ої річниці Чорнобильскої катастрофи "Харків пам`ятає CHORNOBYL"
12 квіт. 2021

Всесвітній день авіації і космонавтики

12.04 на базі шкільної бібліотеки пройшли виховні години, присвячені до Всесвітнього днья авіації і космонавтики, на яких учні познайомилися з історією святкування Всесвітнього дня авіації і космонавтики, ознайомилися з біографією першого космонавта України
30 бер. 2021

ПРОПОНУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У СОЦІОЛОГІЧНОМУ ОПИТУВАННІ "БЕЗПЕКА ТА ДОВІРА"

Шановні мешканці м. Харкова пропонуємо Вам взяти участь у соціологічному опитуванні з метою покращення якості правоохоронних послуг та виконання проблем безпеки на території Вашого мешкання.