2017/2018

Підвищився рівень виступу вчителів школи у професійному конкурсі  «Учитель року», маємо лауреата  районного етапу міського конкурсу; підвищилось загальне місце школи у районному рейтингу Всеукраїнських учнівських олімпіад та турнірів,а саме: у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад  вдало виступила учениця 10-А класу Кікоть Ксенія, яку підготувала Скорик Є.В, учитель історії.

Результати участі учнів школи

у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіадах

Рік

Районний етап

Обласний етап

рейтинг

Призери з предметів

І

ІІ

ІІ

ІІІ

Кікоть К. (10 -А, історія)

Кікоть К. (10-А,правознавство)

Частій Д.(9-А, англійська мова)

Частій Д. (9-А, російська мова та література)

Соловиченко В.(8-А, історія)

Соловиченко В.(8 –А, укр.мова)

Соловиченко В.(8-А, географія)

Ларін Г. (7-А, математика)

Ларін Г. (7-А, хімія)

Князєва Ю. (11-А, екологія)

Давиденко Н. (10-А, англ.мова)

Давиденко Н. (10-А, географія)

ІІІ місце Кікоть К.

У районній  олімпіаді випускників початкових класів «Путівка в науку»  із 2-х учасників вибороли Дипломи переможців 2 учні, яких підготувала вчитель Опарій С.С., вчитель початкових класів. За узагальненими результатами  учнівських інтелектуальних змагань,  школа посідає 8 місце( у минулому році 9).

У порівнянні з минулими навчальними роками показники підвищилися. У ІІ (районному) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка учні вибороли 3 призових місця, а саме:

- Береза Софія, учениця 5-А класу, ІІ місце;

- Гуторов Т., учень 8-А класу, ІІІ місце;

- Савченко Є., учениця 9-А класу, ІІІ місце.

У порівнянні з минулим роком показник підвищився.

На І (районний) етап Конкурсу-захисту робіт Малої академії наук України  представлено 5 науково-дослідницькі роботи (2016/2017 н.р. – 5).

У ІІ (обласному) етапі взяли участь 3 учні, отримали перемогу 0 учнів, яких підготували вчителі Скорик Є.В., Великанова Н.А., Бакшеєва О.А.

Результати участі учнів школи

у виконанні науково-дослідницьких робіт МАН

Рік

Районний етап

Обласний етап

рейтинг

Призери з предметів

І

Савченко Є. (9 -А )

Кікоть К.(10-А)

Сапелка К. (11-А)

Бочарова А.(10-А)

участь

За узагальненими результатами  учнівських інтелектуальних змагань, де рейтингові бали розраховані з урахуванням вагомості перемог у командному та особистому заліках,  школа має такі результати:

- ІІ місце у районному етапі турніру юних біологів;

- І місце у районному етапі турніру юних журналістів;

- ІІІ місце у міському етапі конкурсу "Що?, Де?, Коли?"

У порівнянні з минулими навчальними роками показники змінилися на краще у порівнянні з минулим роком.

Серед найвагоміших результатів слід відзначити перемогу збірної шкільної команди в IV Всеукраїнському турнірі юних філософів та релігієзнавців (ІІ місце) керівники команди: Дядик А.С., Бакшеєва О.А.