Свято спорту, сили, краси!

4 жовт. 2018
04.10.2018 у ХЗОШ №120 відбулося урочисте відкриття спортивного комплексу. Педагогічний колектив, учні та батьки висловлюють щиру подяку Харківському міському голові Кернесу Г.А., голові Адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради Головчанській Г.О., депутату Харківської обласної ради Мошнякову Є.М., депутату Харківської міської ради Аббасов Ф.С. та директору Департаменту освіти Харківської міської ради Деменко О.І. за проведену реконструкцію шкільного стадіону.

У церемонії відкриття взяли участь голова Адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради , Головчанська Г.О., депутат Харківської обласної ради Мошняков Є.М., депутат Харківської міської ради Аббасов Ф.С., представники педагогічної та батьківської громадськості.

Для учнів школи на оновленому стадіоні обладнали сучасне футбольне поле зі штучним покриттям, баскетбольне та волейбольне поле,  розмістили столи для занять настільним тенісом, армреслінгом.
   У рамках свята на новому стадіоні пройшов спортивний парад за участю учнів школи та проведено дружній футольний та баскетбольний матчі
   Педагогічний колектив, учні та батьки висловлюють щиру подяку Харківському міському голові Кернесу Г.А., голові Адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради Головчанській Г.О., депутату Харківської обласної ради Мошнякову Є.М., депутату Харківської міської ради Аббасов Ф.С. та директору Департаменту освіти Харківської міської ради Деменко О.І. за проведену реконструкцію шкільного стадіону.