Випускний

18 черв. 2022
Випускний вечір відноситься до числа тих урочистостей, які відбуваються один раз у житті. Кожен випускник з радістю згадує ті чудові дні, коли він тільки почав ходити до школи. Напевно, кожен пам’ятає і свою першу вчительку, і перше кохання, і першу оцінку в щоденнику. Як же це все чудово! На жаль, сьгодні завершення навчального року відбувається в онлайн форматі через Zoom. За традиційними святкуваннями сумують як школярі, так і вчителі школи. Молоді, перспективні, здатні втілити мрії в реальність люди - це наші випускники, це наш сьогоднішній день і наше майбутнє. То ж у добру путь! "Дорогі діти, Ви збираєтесь у далеку й незвідану дорогу, тож візьміть із собою благословення своїх батьків та вчителів. Хай дорога самостійного життя буде для вас щасливою та безхмарною! Хай завжди поруч будуть вірні друзі та мудрі наставники!», - побажала директор школи випускникам 11-х та 9-х класів.