ЛАСКАВО ПРОСИМО!

МИ РАДІ ВІТАТИ ВАС НА СТОРІНЦІ НАШОЇ ГІМНАЗІЇ!

З 8 квітня розпочинається прийом заяв для вступу до 1-го класу гімназії на 2024/2025 н.р.

Лист МОН від 14.08.2023 № 1/12038-23

“Про переліки навчальної літератури та навчальних програм, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в освітньому процесі закладів освіти у 2023/2024 навчальному році”

ЕЛЕКТРОННІ ВЕРСІЇ ПІДРУЧНИКІВ

Триває широкомасштабна збройна агресія російської федерації проти України, що викликала стрес, почуття агресії, безсилля, безпорадності, різного ступеня складності психологічних травм у всіх учасників освітнього процесу.

Практичний психолог гімназії №120 проводить на постійній основі соціальну та емоційну підтримку учасників освітнього процесу, а саме: проводить тричі на тиждень за графіком заняття

(https://school120.klasna.com/uk/site/grafik-roboti.html),  що допомагають створити психологічно комфортне середовище для здобувачів освіти та забезпечити якість процесу навчання для дітей, які мають психологічну травму, надає своєчасну підтримку педагогічним працівникам, залучає батьків до освітнього процесу та просвітницької роботи у сфері психічного здоров’я з питань надання психологічної підтримки. Це сприяє збереженню психологічного здоров’я, формуванню моделі бажаної поведінки, усвідомленню основних рис відповідальної поведінки, повноцінному розвитку особистості, створенню умов для формування мотивації до самовиховання й саморозвитку.

Розпочався новий 2023-2024 н. р. Навчання організовано у дистанційному форматі. Вся інформація (розклад уроків, дзвінків та ін.) для батьків та учнів розміщена на сайті школи у розділі "Дистанційне навчання у період воєнного стану".

20 бер. 2024
20.03.2024 відбулось засідання атестаційної комісії в закладі освіти. Вчителі самопрезентували результати своєї діяльності за останні 5 років.
18 бер. 2024
Сьогодні ми відзначаємо 107-му річницю від дня утворення Української Центральної Ради. Здобувачі освіти ХГ №120 відвідали просвітницький онлайн-захід та ознайомились із етапами становлення першого українського парламенту – Центральної Ради, а також особливостями сучасного українського парламентаризму та функціонування Верховної Ради України.
15 бер. 2024
Учні нашої гімназії взяти участь у Весняному онлайн фестивалі «Вже Масляна в гості іде!», поділися своїми рецептами та гарним настроєм, щоб таке смачне і веселе свято не оминуло жодної домівки, де це так потрібно.