20 жовт. 2023

Осінні канікули

На канікулах відпочивай! Про правила безпеки пам'ятай! Для учнів  ХГ № 120 дистанційно проведено виховну годину з безпеки життєдіяльності на осінніх канікулах. Під час заходу здобувачі освіти міркували, як уникнути небезпеки, пригадали, що потрібно робити, щоб побут був безпечним. Також діти згадали особливості мінної безпеки. Обережна поведінка під час канікул – запорука життя і здоров’я! З 23.10 по 29.10 будуть тривати осінні канікули. Приємних та безпечних канікул!
17 жовт. 2023

День здорового харчування

Здорове харчування - запорука довголіття. Наша їжа - його фундамент. І для того, щоб бути здоровим, треба знати, як правильно та корисно харчуватися, що таке вітаміни, та в чому їх споживати? Саме про це в День здорового харчування говорили у ХГ № 120. Для здобувачів освіти були проведені тематичні уроки «Складання збалансованого щоденного меню», під час яких учні не лише дізналися про калорійність та харчову цінність страв, а й розробили власне збалансоване щоденне меню. Бережімо себе і харчуймося правильно!
10 жовт. 2023

Всесвітній день психічного здоров'я (World Mental Health Day)

У рамках Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти як", ініційованої Оленою Зеленською, в ХГ № 120 з 03.10.23 по 10.10.2023 практичний психолог Великанова Наталя Анатоліївна провела розвивальні заняття і показала дітям прості вправи, що допомагають долати негативні емоції і сприяють зміцненню психологічного здоров'я людини. Учні ХГ №120 активно долучилися до освітнього проєкту та засвоїли способи ментального здоров'я. Тож бережіть себе!
6 жовт. 2023

Всеукраїнський урок єдності

6 жовтня вчителі та учні гімназії долучились до проведення телевізійного уроку "Всеукраїнський урок єдності"
4 жовт. 2023

Всесвітній день захисту тварин

Вчителі гімназії провели "уроки доброти", присвячені домашнім і безпритульним тваринам.
2 жовт. 2023

Допомога ЗСУ

Харківська гімназія 120 дякує всім батькам та учням, які приєднались до збору допомоги для військовослужбовців. Спільними силами ми наближаємо перемогу!
1 жовт. 2023

ВІТАННЯ ХАРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ІГОРЯ ТЕРЕХОВА З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди Дня працівників освіти
29 вер. 2023

Увага! Діти на дорозі!

З  1 по 30 вересня 2023 року  в Україні традиційно проходить місячник безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі». Всі учасники освітнього процесу комунального закладу ,,Харківська гімназія №120" долучились до проведення  місячника. Класними керівниками  були проведені тематичні уроки, бесіди, ігри, вікторини та квести з використанням відеопрезентацій, навчальних мультфільмів та різноманітних інтернет-платформ.
28 вер. 2023

Трагедія Бабиного Яру - в серці українського народу

28 вересня 2023 року для учнів 7-9 класів ХГ №120 було проведено виховну годину "Трагедія Бабиного Яру - в серці українського народу". Діти продовжили знайомство з історією нашої Батьківщини і вшанували пам'ять жертв масових розстрілів цивільних і військовополонених. Бабин Яр - трагедія, яку не можна забути! Пам'ятаємо....
21 вер. 2023

Міжнародний день миру

З нагоди Міжнародного дня миру у гімназії пройшли тематичні заходи.