ЛАСКАВО ПРОСИМО!

МИ РАДІ ВІТАТИ ВАС НА СТОРІНЦІ НАШОЇ ГІМНАЗІЇ!

З 8 квітня розпочинається прийом заяв для вступу до 1-го класу гімназії на 2024/2025 н.р.

Лист МОН від 14.08.2023 № 1/12038-23

“Про переліки навчальної літератури та навчальних програм, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в освітньому процесі закладів освіти у 2023/2024 навчальному році”

ЕЛЕКТРОННІ ВЕРСІЇ ПІДРУЧНИКІВ

Триває широкомасштабна збройна агресія російської федерації проти України, що викликала стрес, почуття агресії, безсилля, безпорадності, різного ступеня складності психологічних травм у всіх учасників освітнього процесу.

Практичний психолог гімназії №120 проводить на постійній основі соціальну та емоційну підтримку учасників освітнього процесу, а саме: проводить тричі на тиждень за графіком заняття

(https://school120.klasna.com/uk/site/grafik-roboti.html),  що допомагають створити психологічно комфортне середовище для здобувачів освіти та забезпечити якість процесу навчання для дітей, які мають психологічну травму, надає своєчасну підтримку педагогічним працівникам, залучає батьків до освітнього процесу та просвітницької роботи у сфері психічного здоров’я з питань надання психологічної підтримки. Це сприяє збереженню психологічного здоров’я, формуванню моделі бажаної поведінки, усвідомленню основних рис відповідальної поведінки, повноцінному розвитку особистості, створенню умов для формування мотивації до самовиховання й саморозвитку.

Розпочався новий 2023-2024 н. р. Навчання організовано у дистанційному форматі. Вся інформація (розклад уроків, дзвінків та ін.) для батьків та учнів розміщена на сайті школи у розділі "Дистанційне навчання у період воєнного стану".

16 квіт. 2024
16 квітня 2024 року, відбулись змагання «Шкільна ліга з боулінгу» команд – учнів 8-9 класів закладів загальної середньої освіти. Від нашої гімназії була створена команда у складі учнів 8-А класу. Діти отримали масу задоволення та позитивних емоцій. Чекаємо результатів!
13 квіт. 2024
Щорічно 12 квітня в Україні відзначається професійне свято - День працівників ракетно-космічної галузі України. Це свято об'єднує всіх, хто причетний до розвитку космічної галузі нашої країни. Учні 9-го класу ХГ № 120 відвідали аерокосмічну виставку «Всесвіт знань». На виставці діти ознайомились з технічними розробками Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», що застосовуються в аерокосмічній галузі. На майданчику діти взяли активну участь у майстер-класах з виготовлення авіамоделей та планерів.
12 квіт. 2024
Нескорені міста - символи стійкості та мужності українського народу. У нашій гімназії проведений цикл заходів присвячених темі "Міста Героїв. Перемоги України у війні". Ми говорили про мужній опір українських військових та цивільних сил російському вторгненню, про непохитну єдність та згуртованість українського народу перед обличчям ворога, про віру у світле та мирне майбутнє...