8 груд. 2023

Районне свято "День Святого Миколая"

6 грудня 2023 на базі Харківського ліцею Nº10 під патронатом Харківського міського голови І. Терехова та голови Адміністрації Основ'янського району Головчанської Г. О. відбулося районне свято «День Святого Миколая» для дітей пільгових категорій.
6 груд. 2023

День збройних сил України

День Збройних Сил України – свято, про яке знає і шанує кожен українець. Учні гімназії з нагоди свята намалювали малюнки, висловлюючи свою повагу до воїнів-захисників нашої Батьківщини.
5 груд. 2023

Міжнародний день волонтерства

5 грудня Міжнародний день волонтерства. Сьогодні в  ХГ №120 для учнів 6, 7, 8 класів відбувся шкільний  урок волонтерства "Як творити добро тут і зараз". Мова йшла про волонтерство – міжнародний рух, який охоплює мільйони небайдужих людей з усіх куточків світу. Проведений онлайн урок дав можливість учасникам зрозуміти суть волонтерства та як кожен із нас може долучитися до цього руху, зробивши  свій внесок у майбутнє.  Здобувачі освіти із задоволенням поділились своїм власним досвідом у волонтерстві. Цей захід надихнув нас на активну діяльність: робити добро та допомагати іншим! Разом ми можемо зробити світ кращим!
24 лист. 2023

День пам'яті жертв голодомору

День пам'яті жертв Голодомору – біль у серці всієї України! Щороку останньої суботи листопада здобувачі освіти і педагоги КЗ "Харківська гімназія №120" вшановують пам’ять мільйонів жертв. Напередодні 24 листопада в школі відбулися тематичні уроки та виховні заходи, присвячені цим трагічним подіям. Учні мали змогу переосмислити нашу історію, трагічні її сторінки, які примушують стискатися людські серця. Здобувачі освіти і вчителі вшанували хвилиною мовчання світлу пам'ять тих людей, які були заручниками страшних років та стали для наступних поколінь прикладом мужності та витримки.
21 лист. 2023

День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цього дня в закладі освіти класними керівниками 1-9-х класів були проведені бесіди та виховні години для учнів. Гідність і свобода — це портрет сучасного українця. Кожного — військового, рятівника, поліцейського, волонтера й лікаря, енергетика й залізничника… Це незмінна характеристика нас усіх як народу!
16 лист. 2023

Міжнародний день толерантності

Відзначаємо Міжнародний день толерантності у ХГ №120! Практичним психологом в доступній, цікавій формі були проведені онлайн-заняття на тему "Подорож країною толерантності" та "Толерантність врятує світ". Вчились, як бути відкритими до всесвітнього різноманіття та інших культур.
1 лист. 2023

Прибирання території

1 листопада вчителі нашої гімназії провели масштабне прибирання опалого листя на території мікрорайону, а також у дитячому парку Основ'янського району
27 жовт. 2023

День української писемності та мови

Харківська гімназія №120 вітає усіх з Днем української писемності та мови! Вчителі та учні нашої гімназії долучилися до однієї з традицій свята - радіодиктанту національної єдності. Ми, як і щороку ,писали радіодиктант, головна мета якого - не перевірити знання, а об'єднати українців в Україні та за її межами. Плекаємо нашу рідну українську мову, бережемо нашу сильну Україну!
26 жовт. 2023

Шануймо мову солов'їну

Українська мова є найціннішим скарбом нашої нації. Вона втішить серце, загоїть душевні рани.... Недарма її називають - солов'їною. Напередодні Дня української писемності та мови, який цьогоріч відзначають в Україні 27 жовтня, у ХГ №120  відбулася година спілкування  ,,Шануймо мову солов'їну". Учні декламували вірші, вчили крилаті вислови, прислів'я та приказки про рідну мову. Розглядали цікаві факти, розгадували кросворд. Цим учні хотіли продемонструвати, що варто дбати про чистоту та красу рідної мови, пам'ятати про вишуканість, гармонійність та милозвучність. Кожен мав змогу почуватися гордо та пишатися українською мовою!
23 жовт. 2023

Екскурсія до районного відділу ДСНС Основ'янського району

20 жовтня учні 5, 6 та 7 класів у межах "Тижня безпеки життєдіяльності" мали нагоду відвідати районний відділ ДСНС Основ'янського району. Під час екскурсії працівники Служби розповіли дітям правила пожежної безпеки, особливу увагу звернули на причини виникнення пожеж та їх запобігання, а також розповіли, як правильно діяти під час пожежі. Також в умовах сьогодення працівники звернули увагу дітей на особливості мінної безпеки. Ця екскурсія дала можливість ознайомити здобувачів освіти з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.