30 груд. 2022

З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Спокою й добра у Новому році!
21 груд. 2022

Вітаємо Солодовник Наталію Миколаївну

Наталія Миколаївна, прибиральниця службових приміщень, напередодні свята була відзначена подякою від Харківського міського голови Ігоря Терехова за сумлінну та самовіддану працю
20 груд. 2022

Новорічні забаганки

Не дивлячись на усі події сучасності, Новий рік залишається часом яскравих зустрічей, веселих пісень і подарунків! Для учнів ХЗОШ №120 солодкі подарунки підготував Харківський міський голова Ігор Терехов. Діти та батьки дуже вдячні за передноворічне диво!
14 груд. 2022

Повертайся живим!

Мільйони українців щодня наближають перемогу України у війні, яку розв’язала росія. Серед них також діти, які були змушені подорослішати раніше.
6 груд. 2022

День Збройних сил України

День Збройних сил України - одне з найважливіших свят цього року, адже ЗСУ зараз є нашою опорою
3 груд. 2022

Мені моя сопілка і Біблія дорожче царського вінця

3 грудня 2022 року виповнилося 300 років із дня народження видатного українського філософа й поета Григорія Сковороди.
26 лист. 2022

День пам'яті жертв голодоморів

Учні ХЗОШ 120 долучилися до акції "Запали свічку пам'яті"
21 лист. 2022