9 трав. 2016

З Днем пам'яті і примирення!

Схиляємо голову перед усіма, хто виборював перемогу у Другій світовій війні, віддаємо шану подвигу українського народу за його внесок у перемогу антигітлерівської коаліції, пам'ятаємо, скільки невинних жертв принесла ця страшна війна
5 трав. 2016

Ніхто не забутий ...

У ХЗОШ №120 пройшли Уроки мужності, присвячені Дню пам'яті та примирення та Дню Перемоги.
30 квіт. 2016

З Великоднем !

Колектив ХЗОШ №120 вітає всіх з Великоднем!
25 квіт. 2016

Всеукраїнська акція День довкілля

Учні разом з педагогічним колективом ХЗОШ №120 взяли участь у всеукраїнській акції День довкілля, у рамках якої навели лад на шкільному подвір'ї та на території біля Цирку.
15 квіт. 2016

Увага! Бомбардування!

15.04.2016 року у ХЗОШ №120 пройшов відкритий День цивільного захисту.