Повертайся живим!

14 груд. 2022
Мільйони українців щодня наближають перемогу України у війні, яку розв’язала росія. Серед них також діти, які були змушені подорослішати раніше.

Кожна дитинка, кожен педагог мріє  якось допомогти нашим військовим, хоча б морально підтримати. Тому учні і батьки 2-А класу на чолі з класним керівником та адміністрацією школи виявили бажання привітати бійців з найгарячіших точок бойових дій з Днем Збройних Сил України.  Діти залюбки виготовляли патріотичні прикраси з надією, що обов’язково побачать своїх героїв у стінах гомінкої 120-ї школи. "Коли воїни побачать листи, обереги, наші поробки, то зрозуміють, що для нас значить кожне їхнє життя, хочеться щоб наші захисники знали, що ми їх чекаємо додому живими, що вони, справді, потрібні нам", - пояснює учениця.