Останній дзвоник - 2016

27 трав. 2016
Останній дзвінок пролунав сьогодні для учнів ХЗОШ №120.

Свято останнього дзвоника віддзвеніло сьогодні і на подвір’ї ХЗОШ №120. Гарненькі дітки, яскраві кольори від квіткового різнобарв’я та повітряних кульок заполонило подвір’я, а обличчя вчителів світилися гордістю за своїх вихованців.

Звичайно, на свято завітали і почесні гості: Ісаєва А.О., помічник народного депутата Денисенка А.П, Аббасов Ф.С., депутат Харківської міської ради, Добрускіна В.В., директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Червонозаводського району Харківської міської ради.

Фазіль Севіндікович, в свою чергу, теж привітав всіх учнів, висловивши переконання, що отримані знання в стінах рідної школи стануть міцним фундаментом подальших успіхів і звершень у житті. Крім того, Фазіль Севіндікович, за підсумками навчального року, вже традиційно, нагородив премією 10 учнів школи.

Далі, були чудові творчі номери, багато щасливих посмішок, веселого сміху і трохи смутку у куточках очей випускників, які сьогодні почули останнього дзвоника із шкільного дитинства.