Соціальний проект "Діалог поколінь"

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №120 Харківської міської ради Харківської області та  Харківський геріатричний пансіонат ветеранів праці розробили соціальний проект під назвою «Діалог поколень». Даний проект передбачає взаємодію між поколіннями школярів та людей похилого віку. Проект розроблений з метою зміцнення патріотичного виховання, формування громадянської позиції у підлітків, поваги до людей старшого покоління та збереження сімейних цінностей.

Актуальність проекту полягає в тому, що в наш час існує недолік спілкування підростаючого покоління з людьми похилого віку. Виникає необхідність у громадянсько-патріотичному вихованні молоді, у формуванні  поважного ставлення до людей похилого віку .

Мета  проекту:

1. Створення умов для діалогу між представниками різних поколінь

2. Формування у підростаючої генерації громадянської відповідальності, поваги до старших.

Завдання  проекта:

• вивчити історію країни через долі людей похилого віку ;

• сформувати в дітей бажання  турбуватися та допомагати  представникам старшого покоління;

• допомогти людям похилого віку  підвищити соціальну активність;

• укріпити значимість і важливість старшого покоління в сьогоднішньому дні;

• посилити патріотичне виховання дітей та сформувати тверду громадянську позицію;

• укріпити духовну зв'язок між поколіннями

Створити книгу «Унікальність людської долі», в якій описати історії звичайних харків’ян з Харківського геріатричного пансіонату ветеранів праці .

Очікувані результати

Налагодити зв'язок між поколіннями, зблизити ціннісні орієнтири молоді та старшого покоління, виховати у молоді такі духовні риси, як милосердя, співчуття, повага , а також надавати взаємодопомогу та підтримку шляхом розвитку взаємних інтересів та спільних справ; познайомитися з історією рідного міста через долі звичайних харків’ян