Ювілейний дзвоник пролунав у ХЗОШ №120

1 вер. 2017
Гучним дзвоником зустрічали День знань у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №120 Харківської міської ради Харківської області.

Перше вересня школа відсвяткувала  подвійне свято – Першого дзвоника та 60 років від дня створення навчального закладу. Зустрічали ювілей великою шкільною родиною. Іменинниками в цей день, без сумніву, були першокласники. Злегка втомлені метушливими зборами вранці, дехто ще позіхаючи, вони не переставали щиро посміхатись та сором’язливо споглядати за всім, що відбувається. Як наймолодшим у шкільній родині, одинадцятикласники вручили їм подарунок – святковий пиріг.

Привітав зі Святом знань колектив школи та присутніх  депутат Харківської обласної ради Мошняков Є.М. та  депутат Харківської міської ради Аббасов Ф.С., які побажали нових перемог і тільки гарних емоцій під час нового навчального року.

Та які б вірші, пісні й виступи не лунали у школі 1-го вересня, ніхто не приступить до навчання без головного сигналу. І лише він – шкільний дзвоник – оголошує всім навколо: процес осягнення наук пішов.