Всеукраїнська акція "Створімо "Абетку моєї країни України" разом"

9 вер. 2016
09.09.2016 учні ХЗОШ №120 взяли участь у презентації унікального видання "Абетка моєї країни України"

9 вересня 2016 року у Харківській обласній бібліотеці  презентували унікальне видання: «The A-B-C of my motherland – Ukraine» («Абетка моєї країни України»), створене українськими дітьми для розповсюдження у форматі міжнародної ініціативи «Починаємо  будувати світ без війни».

В основі проекту «Абетка моєї країни України» є створення та видання абетки, яка розповідає про Україну дітям інших країн світу. Зміст абетки будується на характеристиках України та рис українського народу від «А» до «Я», підібраних під кожну літеру українського алфавіту.

Учні школи стали співавторами цього видання. Бочарова Анастасія, учениця 9-А класу, написала характеристику до літери "Ц" - "Церква", а учні 7-А класу виконали колективну роботу та сворили невелику статтю-характеристику до літери "О" - "Освіата", начолі з Чувуріним Ростиславом та класним керівником Коротун Аліною Володимирівною.