Участь команди школи у Всеукраїнському дебатному форумі навчанні

13 черв. 2016
У рамках освітнього проекту «Враховуй різницю» 11- 13 червня в Бердянську відбувся Всеукраїнський дебатний форум навчання. Його учасниками стали учні ХЗОШ №120

Дебатний турнір проходив протягом трьох днів. У день відкриття для старшокласників і їх вчителів проходили навчальні майстер-класи, на яких юні дебатерів вчилися правильно формулювати питання, наводити аргументи при відстоюванні своєї позиції і спростовувати думку суперників. Всього у форумі брали участь 24 команди шкіл. На наступний день між ними проходили дебатні раунди. У командах хлопці та дівчата, обговорювали актуальні теми і змагалися поміж собою за право потрапити до півфіналу. Основною темою дебатів став соціально значуще питання «Сьогодні в Україні слід обмежити свободу слова?». У кожному раунді свою позицію «за» і «проти» відстоювали по дві команди.

На згадку про форум, кращим спікерам команд організатори вручили символічні призи - браслети з написом «дебати» на різних мовах світу від Міжнародної освітньої асоціації «Дебати» (IDEA).

Всі отримали велике задоволення не тільки від навчання, але й від нових знайомств та спілкування!